Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999901824
Pris fra 108 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-42 / 6388B001 Photo Cyan
108 kr
Til butik
Canon CLI-42 / 6388B001 Photo Cyan billede

Produktinformation

13 ml, fotocyan, original, blækbeholder, for PIXMA PRO-100, PRO-100S; PIXUS PRO-100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6388B001
EAN: 4960999901824
Varenr.: 2394519
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-42PC Foto Cyan Blækpatron HC Original
112 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 42PC Fotocyan 292 sider Blækbeholder 6388B001
127 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Cyan Cli-42pc - Pro-100
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 42PC Fotocyan 292 sider Blækbeholder 6388B001
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 6388B001 CLI-42 Foto Cyan
-7%175 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK108 kr147 krKøb
2Tonerland.dk112 kr112 krKøb
3CompuMail DK127 kr127 krKøb
4Dustin DK156 kr242,25 krKøb
5InkClub DK159 kr159 krKøb
6Ultrashop169 kr169 krKøb
7Teknikproffset DK175 kr224 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon Canon CLI-42 PC Blækpatron Ljus cyan CLI-42PC Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026108 kr4 kr (4%)
17. apr. 2026112 kr4 kr (4%)
9. apr. 2026108 kr9 kr (9%)
2. apr. 202699 kr9 kr (8%)
2. mar. 2026108 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026107 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026106 kr1 kr (1%)
6. feb. 2026105 kr3 kr (3%)
9. jan. 2026108 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026107 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret