Gå til hovedindhold

Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999864709
Pris fra 87 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 1. maj

Sammenlign priser på Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon BCI-6PM Magenta Foto Blækpatron Original
87 kr
Til butik
Canon BCI-6PM Magenta Foto Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon BCI-6PM Magenta Foto Blækpatron Original Canon Magenta Foto Blækpatron (BCI-6PM) Canon BCI-6PM.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Bubble Jet i860
EAN: 4960999864709
Varenr.: 4710A002
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon BCI-6 / 4710A002 Photo Magenta
95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon BCI 6PM Fotomagenta 280 sider Blækbeholder 4710A002
100 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon BCI-6PM photo magenta
111 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Magenta Bci-6pm - S800/s820d/s900
119 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Bci-6 PM Photo Magenta
119,94 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk87 kr87 krKøb
2Proshop DK95 kr134 krKøb
3CompuMail DK100 kr100 krKøb
4RedOffice Konpap111 kr111 krKøb
5Dustin DK119 kr205,25 krKøb
6Hertels Boresko119,94 kr119,94 krKøb
7InkClub DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A i 168 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Canon Canon BCI-6 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment BCI-6PM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202687 kr4 kr (5%)
1. maj 202683 kr4 kr (5%)
3. feb. 202687 kr6 kr (7%)
10. jan. 202681 kr4 kr (5%)
28. dec. 202585 kr2 kr (2%)
27. dec. 202583 kr2 kr (2%)
21. dec. 202585 kr4 kr (5%)
20. dec. 202581 kr2 kr (2%)
18. dec. 202583 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret