Gå til hovedindhold

Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999864822
Pris fra 83 krtil 146,76 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 63,76 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon BCI 6C Cyan 550 sider Blækbeholder 4706A002
83 kr
Til butik
Canon BCI 6C Cyan 550 sider Blækbeholder 4706A002 billede

Produktinformation

Canon 4706A002. Farve blæk sidekapacitet: 550 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 4706A002
EAN: 4960999864822
Varenr.: 987690961
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon BCI-6C Cyan Blækpatron Original
84 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon BCI-6 / 4706A002 Cyan
88 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Bci-6 C Cyan
119,94 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Bci-6c S800/s820d/s900/i990
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon BCI-6C cyan
-4%146,76 kr
Før 152,58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK83 kr83 krKøb
2Tonerland.dk84 kr84 krKøb
3Proshop DK88 kr127 krKøb
4Hertels Boresko119,94 kr119,94 krKøb
5InkClub DK129 kr129 krKøb
6Dustin DK131 kr217,25 krKøb
7RedOffice Konpap146,76 kr146,76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A i 167 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon Canon BCI-6 C Blækpatron Cyan BCI-6C Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202683 kr1 kr (1%)
7. feb. 202684 kr3 kr (3%)
6. feb. 202687 kr3 kr (4%)
3. feb. 202684 kr1 kr (1%)
2. feb. 202683 kr1 kr (1%)
28. dec. 202584 kr1 kr (1%)
27. dec. 202583 kr1 kr (1%)
23. dec. 202584 kr1 kr (1%)
22. dec. 202585 kr1 kr (1%)
18. dec. 202584 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret