Gå til hovedindhold

Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999864853
Pris fra 68 krtil 156,34 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 88,34 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon BCI 6BK Sort 2000 sider Blækbeholder 4705A002
68 kr
Til butik
Canon BCI 6BK Sort 2000 sider Blækbeholder 4705A002 billede

Produktinformation

Canon 4705A002. Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 2000 Sider

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 4705A002
EAN: 4960999864853
Varenr.: 987684606
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon BCI-6 / 4705A002 Black
80 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon BCI-6BK Sort Blækpatron Original
84 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Bci-6bk - S800/s820d/s900/i990
119 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Bci-6 BK Sort
119,94 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon BCI-6BK sort
-4%156,34 kr
Før 162,14 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb
3Tonerland.dk84 kr84 krKøb
4Dustin DK119 kr205,25 krKøb
5Hertels Boresko119,94 kr119,94 krKøb
6InkClub DK129 kr129 krKøb
7RedOffice Konpap156,34 kr156,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A i 167 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Canon Canon BCI-6 BK Blækpatron sort BCI-6BK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202668 kr16 kr (19%)
30. apr. 202684 kr1 kr (1%)
3. feb. 202683 kr2 kr (2%)
23. jan. 202681 kr1 kr (1%)
20. jan. 202680 kr1 kr (1%)
10. jan. 202679 kr2 kr (3%)
9. jan. 202677 kr4 kr (5%)
6. jan. 202681 kr4 kr (5%)
2. jan. 202677 kr2 kr (3%)
28. dec. 202579 kr11 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret