Gå til hovedindhold

Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292087093
Pris fra 78 krtil 129 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-581 / 2104C001 Magenta
78 kr
Til butik
Canon CLI-581 / 2104C001 Magenta billede

Produktinformation

5.6 ml, magenta, original, blækbeholder, for PIXMA TS6251, TS6350, TS6351, TS705, TS8252, TS8350, TS8351, TS8352, TS9550, TS9551

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2104C001
EAN: 4549292087093
Varenr.: 2614797
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-581M Magenta Printerpatron Original
90 kr
Til butik
Canon CLI-581M Magenta Printerpatron Original billede

Produktinformation

Canon CLI-581M Magenta Printerpatron Magenta Printerpatron (CLI-581M) Oemnr. : 2104C001Indehold : 5,6 ml.Farve : Rød - MagentaType : Original Canon cli581M printerpatron Canon CLI-581M kan bruges i f.eks: Pixma TS6150, TS6151, TS8150, TS8151, TS9150, TS91...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Pixma TR 6150
EAN: 4549292087093
Varenr.: 2104C001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 581M Magenta 236 sider Blækbeholder 2104C001
92 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2104C001 CLI-581 Magenta
-22%109 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-581M magenta - 5,6 ml (236 sider)
109 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A
112 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 581M Magenta 236 sider Blækbeholder 2104C001
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Magenta Cli-581m – Ts6150/8150
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-581M magenta - 5,6 ml (236 sider)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK78 kr117 krKøb
2Tonerland.dk90 kr90 krKøb
3CompuMail DK92 kr92 krKøb
4Teknikproffset DK109 kr158 krKøb
5Boligcenter DK109 kr109 krKøb
6InkClub DK112 kr112 krKøb
7Ultrashop119 kr119 krKøb
8Dustin DK119 kr205,25 krKøb
9Vivas DK129 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A i 152 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Canon Canon 581 M Blækpatron Magenta CLI-581M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202678 kr6 kr (7%)
28. maj 202684 kr6 kr (8%)
12. maj 202678 kr7 kr (8%)
8. maj 202685 kr7 kr (9%)
28. apr. 202678 kr7 kr (8%)
9. apr. 202685 kr1 kr (1%)
25. mar. 202684 kr1 kr (1%)
4. feb. 202685 kr5 kr (6%)
24. jan. 202680 kr10 kr (11%)
23. jan. 202690 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret