Gå til hovedindhold

Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292032949
Pris fra 96 krtil 139 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-571 / 0386C001 Cyan
96 kr
Til butik
Canon CLI-571 / 0386C001 Cyan billede

Produktinformation

7 ml, cyan, original, blækbeholder, for PIXMA TS5051, TS5053, TS5055, TS6050, TS6051, TS6052, TS8051, TS8052, TS9050, TS9055

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0386C001
EAN: 4549292032949
Varenr.: 2518505
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-571C Cyan printerpatron Original
101 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 571C Cyan 173 sider Blækbeholder 0386C001
102 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-571C cyan - 7 ml, 173 sider
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0385C001 Cyan
-19%121 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 571C Cyan 173 sider Blækbeholder 0386C001
129 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Cli-571c
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-571C cyan - 7 ml, 173 sider
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2Tonerland.dk101 kr101 krKøb
3CompuMail DK102 kr102 krKøb
4Boligcenter DK119 kr119 krKøb
5Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
6Ultrashop129 kr129 krKøb
7InkClub DK129 kr129 krKøb
8Dustin DK131 kr217,25 krKøb
9Vivas DK139 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A i 161 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon Canon 571 C Blækpatron Cyan CLI-571C Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202696 kr6 kr (7%)
1. jun. 202690 kr6 kr (6%)
31. maj 202696 kr6 kr (7%)
28. maj 202690 kr3 kr (3%)
24. apr. 202687 kr3 kr (3%)
9. apr. 202690 kr3 kr (3%)
2. apr. 202687 kr6 kr (6%)
4. feb. 202693 kr5 kr (6%)
20. jan. 202688 kr1 kr (1%)
9. jan. 202687 kr8 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret