Gå til hovedindhold

Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292073638
Pris fra 422 krtil 655 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 354 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 422 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 045 / 1241C002 Cyan
422 kr
Til butik
Canon CRG 045 / 1241C002 Cyan billede

Produktinformation

Cyan, original, tonerpatron, for imageCLASS LBP612Cdw, MF632Cdw, MF634Cdw

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 1241C002
EAN: 4549292073638
Varenr.: 2613703
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 045 Cyan 1300 sider Toner 1241C002
429 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CRG-045 Cyan Lasertoner 1241C002 Original
480 kr
Til butik
Canon CRG-045 Cyan Lasertoner 1241C002 Original billede

Produktinformation

Canon CRG-045 Cyan Lasertoner 1241C002 Original Canon.Farve: Blå - Cyan toner.Antal sider: Op til 1.300 v. 5% dækning.*Model: CRG-045, CRG045, 045, (1241C002 - CRG-045)Type: Alm. - model Canon 045 toner.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon i-SENSYS LBP610 Series
EAN: 4549292073638
Varenr.: 1241C002
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 1241C002 CRG-045 Cyan
-24%484 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 045 Cyan 1300 sider Toner 1241C002
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Cyan 045 1.3k - Lbp-613
619 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A
655 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK422 kr461 krKøb
2CompuMail DK429 kr429 krKøb
3Tonerland.dk480 kr480 krKøb
4Teknikproffset DK484 kr543 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb
6Dustin DK619 kr705,25 krKøb
7InkClub DK655 kr655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 354 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 422 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Canon Canon 45 Tonerkassette Cyan 1241C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026422 kr16 kr (4%)
15. maj 2026406 kr9 kr (2%)
14. maj 2026415 kr1 kr (0%)
8. maj 2026416 kr21 kr (5%)
6. maj 2026437 kr13 kr (3%)
30. apr. 2026450 kr23 kr (5%)
29. apr. 2026427 kr18 kr (4%)
28. apr. 2026409 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026411 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026409 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret