Gå til hovedindhold

Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerHøj kapacitetKontorbrugEAN: 4549292124576

Canon CRG-054H Sort lasertoner med 3100 siders kapacitet. Original Canon kvalitet til professionelle udskrifter med pålidelig ydeevne i kontoret. Læs mere

Pris fra 249 krtil 1.419,39 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.170,39 kr (82% besparelse)

Sammenlign priser på Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
CRG 054H Sort Toner Uoriginal Canon 3028C002
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 054H / 3028C002 High Black
673 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 054 H Sort 3100 sider Toner 3028C002
823 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 3028C002 CRG-054H Sort
-15%870 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon 054 H sort tonerpatron - høj kapacitet (original)
959 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 054 H Sort 3100 sider Toner 3028C002
979 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon 054 H sort tonerpatron - høj kapacitet (original)
979 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Sort 054 H 3.1k - Mf644cdw/lbp621cw/lbp623
994 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Toner 054 H Sort, 3100 Sider
1.053,02 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A
1.319 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner CANON Cartridge 054H BK
1.419,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk249 kr249 krKøb
2Proshop DK673 kr712 krKøb
3CompuMail DK823 kr823 krKøb
4Teknikproffset DK870 kr929 krKøb
5Boligcenter DK959 kr959 krKøb
6Ultrashop979 kr979 krKøb
7Vivas DK979 kr1.058 krKøb
8Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
9Hertels Boresko1.053,02 kr1.053,02 krKøb
10InkClub DK1.319 kr1.319 krKøb
11RedOffice Konpap1.419,39 kr1.419,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon CRG-054H Sort lasertoner

Canon

Canon CRG-054H Sort lasertoner med 3100 siders kapacitet. Original Canon kvalitet til professionelle udskrifter med pålidelig ydeevne i kontoret.

• lasertoner
• canon toner
• 054h toner
• crg-054h
• sort toner
• original toner
• Kontorbrug
• Høj kapacitet

Beskrivelse

Canon CRG-054H Sort lasertoner er en original højkapacitets lasertoner designet til Canon i-SENSYS printere. Med en kapacitet på op til 3100 sider ved 5% dækning, sikrer denne toner skarpe, professionelle sort-hvide udskrifter til daglig kontorbrug. Den er kompatibel med flere Canon i-SENSYS modeller inklusiv LBP621Cw, LBP623Cdw, MF641Cw, MF643Cdw og MF645Cx. Som original Canon forbrugsstof garanterer den optimal ydeevne, høj driftssikkerhed og fremragende udskriftskvalitet side efter side. Perfekt valg til hjemmekontor og mindre virksomheder der ønsker pålidelige resultater.

Specifikationer

type:Lasertoner
farve:Sort
model:CRG-054H
mærke:Canon
garanti:Original Canon garanti
kapacitet:3100 sider ved 5% dækning
varenummer:3028C002
kompatibilitet:Canon i-SENSYS LBP621Cw, LBP623Cdw, LBP640C, MF640C, MF641Cn, MF641Cw, MF642Cdw, MF643Cdw, MF644Cdw, MF645Cx

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan jeg printe med denne toner?

Canon CRG-054H kan printe op til 3100 sider ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til større udskriftsjobs.

Hvilke Canon printere er kompatible?

Toneren passer til Canon i-SENSYS modeller som LBP621Cw, LBP623Cdw, MF641Cw, MF643Cdw og MF645Cx blandt andre.

Er det en original Canon toner?

Ja, CRG-054H er en original Canon toner der garanterer optimal ydeevne og kvalitet til din printer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 622 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Canon Canon 054 H Tonerkassette sort 3028C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026249 kr373 kr (60%)
6. feb. 2026622 kr373 kr (150%)
23. dec. 2025249 kr365 kr (59%)
22. dec. 2025614 kr365 kr (147%)
10. dec. 2025249 kr350 kr (58%)
9. dec. 2025599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret