Gå til hovedindhold

Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv

CamryEAN: 5908256834002
Pris fra 144 krtil 246 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 17. maj

Sammenlign priser på Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Camry Premium CR 3018 Sandwichtoaster
144 kr
Til butik
Camry Premium CR 3018 Sandwichtoaster billede

Produktinformation

Camry Premium CR 3018 - Sandwichtoaster - 850 W

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CR 3018
EAN: 5908256834002
Varenr.: 992972144
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv billede

Produktinformation

Nem og lækker toast med sandwichmakerLav varme, sprøde sandwiches på få minutter med Camry Premium CR 3018. Den kompakte sandwichmaskine rummer 4 trekantede sandwiches ad gangen og er ideel til hurtig morgenmad, frokost eller en snack. Non-stick belægningen gør, at brødet slipper let og gør rengøringen enkel.Praktiske funktioner til hverdagsbrugMaskinen har indbygget termostat og indikatorlys, så du kan se, hvornår den er klar. Håndtaget har lås for sikker håndtering, og designet tillader lodret opbevaring samt ledningsopbevaring - perfekt til små køkkener. Hus i sort/sølv passer tidløst ind på køkkenbordet.Effekt: 700 WAntal sandwiches: 4Plader med non-stick belægning: JaTermostat og sikkerhedstermostat: JaIndikatorlys/LED: Klar-lysHåndtag med lås: JaLodret opbevaring og ledningsopbevaring: JaFarve: Sort/SølvVægt: 1,21 kgPakkens vægt: 1,5 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Camry
Kategori: Brødristere
Vægt: 1.71g
EAN: 5908256834002
Varenr.: 2068399
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv
-8%219 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camry
Kategori: Brødristere
Vægt: 1.71g
EAN: 5908256834002
Varenr.: 2068399
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Camry Brødrister ADLER CR 3018
246 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2Boligcenter DK199 kr199 krKøb
3Vivas DK219 kr298 krKøb
4Proshop DK246 kr285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv

PriceData har fulgt prisen på Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv i 132 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Camry Premium CR 3018 sandwichmaker - 700 W, sort/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026144 kr55 kr (28%)
30. maj 2026199 kr55 kr (38%)
28. maj 2026144 kr7 kr (5%)
26. maj 2026137 kr2 kr (1%)
24. maj 2026135 kr4 kr (3%)
23. maj 2026139 kr5 kr (3%)
22. maj 2026144 kr4 kr (3%)
20. maj 2026140 kr1 kr (1%)
19. maj 2026139 kr5 kr (4%)
18. maj 2026134 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret