Gå til hovedindhold

Adler Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort

AdlerEAN: 5902934835770
Pris fra 182 krtil 259 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 22. maj

Sammenlign priser på Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort
182 kr
Til butik
Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort billede

Produktinformation

Camry Premium CR 1290. Vandtank volumen: 1,7 L. Strøm: 2000 W. Produktfarve: Sort, Transparent, Vandmåler

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CR 1290
EAN: 5902934835770
Varenr.: 996005793
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel - Camry CR 1290, glas, 2,0 l
-8%239 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel - Camry CR 1290, glas, 2,0 l billede

Produktinformation

Fordele ved elkedel i glasCamry CR 1290 er en elegant elkedel i glas til dig, der vil have hurtigt varmt vand til te, kaffe og madlavning. Den store kapacitet på 2,0 l giver plads til både hverdag og gæster, mens det klare glas gør det nemt at se vandstanden. Justerbar temperatur fra 60–100 °C giver bedre kontrol til grøn, hvid og sort te.Nem og sikker brugMed 360° drejefod, knapbetjening og tydelig vandstandsmåler er kedlen nem at bruge i alle køkkener. Indbygget tørkogebeskyttelse og automatisk sluk giver tryghed i hverdagen. Kedlen har belysning under opvarmning og et rummeligt glaslegeme i en sort/hvid finish, der passer ind i moderne køkkener.Kapacitet: 2,0 lTemperaturområde: 60–100 °CEffekt: 2.200 WMateriale: GlasBetjening: KnapperVandstandsmåler: JaBelysning: JaAutomatisk sluk: JaTørkogebeskyttelse: Ja360° drejefod: JaNominel spænding: 220–240 VFrekvens: 50/60 HzBrugsvejledning: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Vandkedler
Vægt: 2.09g
EAN: 5902934835770
Varenr.: 1899082
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel - Camry CR 1290, glas, 2,0 l
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel - Camry CR 1290, glas, 2,0 l billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Vandkedler
Vægt: 2.09g
EAN: 5902934835770
Varenr.: 1899082

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK182 kr182 krKøb
2Boligcenter DK239 kr239 krKøb
3Vivas DK259 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort

PriceData har fulgt prisen på Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Camry Premium CR 1290 Elkedel 1,7l 2000W Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026182 kr57 kr (24%)
30. maj 2026239 kr10 kr (4%)
24. maj 2026229 kr25 kr (12%)
23. maj 2026204 kr25 kr (14%)
22. maj 2026179 kr1 kr (1%)
15. maj 2026180 kr1 kr (1%)
13. maj 2026179 kr70 kr (28%)
7. maj 2026249 kr54 kr (28%)
3. maj 2026195 kr1 kr (1%)
2. maj 2026194 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret