Gå til hovedindhold

Solar Light CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid

Solar LightBelysningEAN: 5707677024807
Pris fra 8.723 krtil 9.410 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 687 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.688 kr 7. mar.

Sammenlign priser på CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8723 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid
8.723 kr
Til butik
CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: U.03.1054
EAN: 5707677024807
Varenr.: 10132421
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CAMPUS C1000 76W CCT DALI OPAL
9.059,96 kr
Til butik
CAMPUS C1000 76W CCT DALI OPAL billede

Produktinformation

En ny serie påbygnings armaturer har set dagens lys, udformet i klassiske bløde former i tre forskellige størrelser, på enten 300, 400,500,700 eller 1000mm i diameter der påbygges faste lofter. Campus påbygning er gennemtænkt lysmæssigt med fokus på at sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5707677024807
Varenr.: 15842286764367
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Campus 1000 Loft 76w Cct Dali Hvid
9.410 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK8.723 kr8.723 krKøb
2EL-GROSSISTEN9.059,96 kr9.059,96 krKøb
3Elvvs.dk9.410 kr9.410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid

PriceData har fulgt prisen på CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid i 121 dage. Laveste pris i perioden er 6.688 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 8.723 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.192 kr.

Den nuværende pris på 8.723 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for CAMPUS C1000 76W 9261lm 3000K-3500K-4000K DALI, Opal afskærmning, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20268.723 kr1.610 kr (23%)
25. maj 20267.113 kr1.610 kr (18%)
24. maj 20268.723 kr1.610 kr (23%)
9. maj 20267.113 kr264,42 kr (4%)
7. maj 20266.848,58 kr264,42 kr (4%)
6. maj 20267.113 kr264,42 kr (4%)
21. mar. 20266.848,58 kr229,42 kr (3%)
20. mar. 20267.078 kr229,42 kr (3%)
17. mar. 20266.848,58 kr229,42 kr (3%)
16. mar. 20267.078 kr229,42 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret