Gå til hovedindhold

Boligcenter Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft

BoligcenterTelteEAN: 8721158781468
Pris fra 789 krtil 840,64 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51,64 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 789 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Camping telt Blå 275 x 230 x 140 cm Polyester
-21%789 kr
Før 1.004 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Blå 275 x 230 x 140 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette vandafvisende Camping Telt er epitomet af moderne design kombineret med funktionalitet og holdbarhed, perfekt til ivrige udendørs entusiaster. Det er lavet til dem, der elsker naturen, men ønsker en smule komfort og beskyttelse. Dette telt modstår forskellige vejrforhold og sikrer en eventyrlig nat under stjernerne. Den slanke og effektive struktur tilpasser sig store terræn og forskellige miljøer, samtidig med at det giver rigeligt beskyttelse, hvilket gør det til en vital udstyr for campingelskere. Holdbar og Vejrbestandig: Konstrueret med høj kvalitets polyester materiale med en specialiseret PU-belægning, forbliver dette telt vandafvisende. Dets robuste stålramme sørger for, at det kan modstå stærke vinde og ugunstige forhold. Uanset om du står overfor regn eller solskin, forbliver campister trygge og tørre, så de kan fortsætte deres udforskninger i naturen.Åndbar Komfort Design: Teltet har et åndbart design, der har åbninger og et net system, som holder luftstrømmen stabil og beskytter mod insekter. Denne ventilationsmetode forhindrer kondens inde i teltet, som forbedrer komforten hele natten og skaber en frisk morgenstemning til mindeværdige camping eventyr.Praktisk Lynlås Lukning: Udstyret med en sikker lynlås lukning, giver teltet let adgang ud og ind, samtidig med at det beskytter mod eksterne elementer. Campister kan nemt lynlåse teltet for privatliv og sikre deres ejendele indeni. Lukningens brugervenlighed tilføjer til enkelheden og praktiskheden i at opsætte lejr.Omfattende Pakke: Teltet inkluderer ikke kun den primære læhegn, men også en praktisk bære taske for problemfri transport. Det sikrer, at du er forberedt til hver rejse, idet pakken flot pakker alt, hvad du behøver til en spontant udendørs eventyr, hvilket tilføjer til campingoplevelsen.Lav Vedligeholdelse: For at bevare kvaliteten og levetiden er det vigtigt at følge enkle plejeinstruktioner, herunder o...

Produktspecifikationer

Kategori: Telte
Vægt: 5.9g
EAN: 8721158781468
Varenr.: 1716332
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft
790 kr
Til butik
Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft billede

Produktinformation

Det her udendørs campingtelt er et moderne vidunder, perfekt til dem, der vil have enkle og funktionelle løsninger i naturen. Med sit rene design passer det ind i både haver og på terrasser, hvor det giver masser af plads til at nyde sommerens campingeven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Telte
EAN: 8721158781468
Varenr.: 10006906601801
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Camping telt Blå 275 x 230 x 140 cm Polyester
-21%809 kr
Før 1.024 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Blå 275 x 230 x 140 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette vandafvisende Camping Telt er epitomet af moderne design kombineret med funktionalitet og holdbarhed, perfekt til ivrige udendørs entusiaster. Det er lavet til dem, der elsker naturen, men ønsker en smule komfort og beskyttelse. Dette telt modstår forskellige vejrforhold og sikrer en eventyrlig nat under stjernerne. Den slanke og effektive struktur tilpasser sig store terræn og forskellige miljøer, samtidig med at det giver rigeligt beskyttelse, hvilket gør det til en vital udstyr for campingelskere. Holdbar og Vejrbestandig: Konstrueret med høj kvalitets polyester materiale med en specialiseret PU-belægning, forbliver dette telt vandafvisende. Dets robuste stålramme sørger for, at det kan modstå stærke vinde og ugunstige forhold. Uanset om du står overfor regn eller solskin, forbliver campister trygge og tørre, så de kan fortsætte deres udforskninger i naturen.Åndbar Komfort Design: Teltet har et åndbart design, der har åbninger og et net system, som holder luftstrømmen stabil og beskytter mod insekter. Denne ventilationsmetode forhindrer kondens inde i teltet, som forbedrer komforten hele natten og skaber en frisk morgenstemning til mindeværdige camping eventyr.Praktisk Lynlås Lukning: Udstyret med en sikker lynlås lukning, giver teltet let adgang ud og ind, samtidig med at det beskytter mod eksterne elementer. Campister kan nemt lynlåse teltet for privatliv og sikre deres ejendele indeni. Lukningens brugervenlighed tilføjer til enkelheden og praktiskheden i at opsætte lejr.Omfattende Pakke: Teltet inkluderer ikke kun den primære læhegn, men også en praktisk bære taske for problemfri transport. Det sikrer, at du er forberedt til hver rejse, idet pakken flot pakker alt, hvad du behøver til en spontant udendørs eventyr, hvilket tilføjer til campingoplevelsen.Lav Vedligeholdelse: For at bevare kvaliteten og levetiden er det vigtigt at følge enkle plejeinstruktioner, herunder omhyggelig afmontering for at undgå skader og korrekt opbevaring i den medfølgende bære taske. Disse trin, sammen med rutinemæssige tjek, holder teltet i topform, klar til hver udflugt. Farve: BlåMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 275 x 230 x 140 CM (L x B x H)Vægt: 5 kgvandafvisendete materialerSlidstærkÅndbart designVejrbestandigmed bæreposeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Camping telt1 x BæreposeAntal varer: 1 Advarsel Hold alle flammer og varmekilder væk fra dette produktstof.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Telte
Størrelse: 275 x 230 x 140 cm
Vægt: 5.9g
EAN: 8721158781468
Varenr.: 1716332
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Camping telt Blå 275 x 230 x 140 cm Polyester
-21%809 kr
Før 1.024 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft
840,64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK789 kr789 krKøb
2DesignShoppen790 kr790 krKøb
3Livera DK809 kr878 krKøb
4Vivas DK809 kr878 krKøb
5Streetshoppen840,64 kr840,64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft

PriceData har fulgt prisen på Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft i 141 dage. Laveste pris i perioden er 723 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 789 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Camping telt med tag med opbevaring Blå 275 x 230 x 140 cm taft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026789 kr20 kr (3%)
15. feb. 2026769 kr14 kr (2%)
14. feb. 2026755 kr
13. feb. 2026755,04 kr13,96 kr (2%)
12. feb. 2026769 kr20 kr (3%)
7. feb. 2026749 kr20 kr (3%)
6. feb. 2026769 kr19,68 kr (3%)
5. feb. 2026749,32 kr4,32 kr (1%)
4. feb. 2026745 kr22 kr (3%)
3. feb. 2026723 kr36 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret