Gå til hovedindhold

Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk

CamelbakCyklingEAN: 0886798015583
Pris fra 839 krtil 954,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 115,95 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 15. maj

Sammenlign priser på Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 839 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Camelbak Women Octane 9 Drikkesystem
839 kr
Til butik
Camelbak Women Octane 9 Drikkesystem billede

Produktinformation

Camelbak Octane 9 er et smart drikkesystem hvor du får en smart 9 liters rygsæk sammen med en Crux 2Liters vandblære. Den er perfekt til hvis du skal ud på tur og gerne vil have noget at drikke med. Den vejer næsten intet og er ret smarte. Crux vandblæren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Camelbak
EAN: 0886798015583
Varenr.: 7727840722998
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Women's Octane 9 2L, løberygsæk, blå
-16%840 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Women's Octane 9 2L, løberygsæk, blå billede

Produktinformation

Denne rygsæk er specielt designet til kvinder, der dyrker trailløb og hurtige vandreture. Den er udstyret med en Crux-reservoir, der kan rumme 2 liter vand, og der er mulighed for at tilføje en Quick Stow-flaske i de særligt tilpassede lommer på selen. Ry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Cykling
Farve: Gibraltar Navy/Silver
Størrelse: 9L
EAN: 0886798015583
Varenr.: 30093-33623-89242
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Women's Octane 9 2L, løberygsæk, blå
-16%840 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Women's Octane 9 2L, løberygsæk, blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Cykling
Farve: Gibraltar Navy/Silver
Størrelse: 9L
EAN: 0886798015583
Varenr.: 30093-33623-89242
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk
-9%954,95 kr
Før 1.048,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk
-9%954,95 kr
Før 1.048,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk
954,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Handelshuset Aulum839 kr839 krKøb
2Skisport.dk840 kr840 krKøb
3AktivVinter.dk840 kr840 krKøb
4Outmore.dk954,95 kr954,95 krKøb
5MAXiPRO954,95 kr954,95 krKøb
6Rygsaeksalg.dk954,95 kr954,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk i 80 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 731 kr.

Den nuværende pris på 839 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Camelbak Women's Octane 9 70oz - Gibraltar Navy/Silver - Str. 70 oz - Rygsæk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026839 kr140 kr (20%)
23. maj 2026699 kr140 kr (17%)
22. maj 2026839 kr227 kr (37%)
21. maj 2026612 kr13 kr (2%)
15. maj 2026599 kr13 kr (2%)
13. maj 2026612 kr227 kr (27%)
10. maj 2026839 kr140 kr (20%)
9. maj 2026699 kr87 kr (14%)
7. maj 2026612 kr87 kr (12%)
5. maj 2026699 kr87 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret