Gå til hovedindhold

Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske

CamelbakVandflaskerEAN: 0886798054025
Pris fra 263 krtil 345,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 82,95 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227 kr 19. maj

Sammenlign priser på Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, protect our pals
-20%263 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, protect our pals billede

Produktinformation

CamelBak Thrive Flip Straw Kids VSS 12oz er en praktisk drikkeflaske til børn, der sikrer nem og sikker hydrering i hverdagen. Flasken er fremstillet af vakuumisoleret rustfrit stål, hvilket holder drikkevarer kolde i længere tid. Den er udstyret med en f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: vandflasker
Farve: Protect Our Pals
Størrelse: 350ml
EAN: 0886798054025
Varenr.: 30324-33854-89475
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, protect our pals
-20%263 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, protect our pals billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Vandflasker
Farve: Protect Our Pals
Størrelse: 350ml
EAN: 0886798054025
Varenr.: 30324-33854-89475
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Thrive Flip Kids termodrikkeflaske m. sugerør (0,35L) (Protect Our Pals)
276 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Thrive VSS Med Sugerør - 350 ml -Protect Our Pals
276 kr
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
345,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
345,95 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
345,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
345,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
345,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk263 kr263 krKøb
2AktivVinter.dk263 kr263 krKøb
3Friluft DK276 kr315 krKøb
4Cykelpartner.dk276 kr276 krKøb
5KidsZoo.dk345,95 kr345,95 krKøb
6Outmore.dk345,95 kr345,95 krKøb
7Koeletaske.dk345,95 kr345,95 krKøb
8MAXiPRO345,95 kr345,95 krKøb
9Bikepack.dk345,95 kr345,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske i 183 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Protect Our Pals - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026263 kr36 kr (16%)
19. maj 2026227 kr49 kr (18%)
18. maj 2026276 kr49 kr (22%)
13. maj 2026227 kr36 kr (14%)
11. maj 2026263 kr14 kr (6%)
9. maj 2026249 kr14 kr (5%)
7. maj 2026263 kr14 kr (6%)
5. maj 2026249 kr30 kr (11%)
30. apr. 2026279 kr16 kr (6%)
17. apr. 2026263 kr51 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret