Gå til hovedindhold

Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske

CamelbakVandflaskerEAN: 0886798053967
Pris fra 220 krtil 366,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 146,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Thrive VSS Med Sugerør - 350 ml - Biking Dogs
220 kr
Til butik
Camelbak Thrive VSS Med Sugerør - 350 ml - Biking Dogs billede

Produktinformation

Camelbak Thrive VSS drikkedunk med sugerør giver dig en pålidelig og stilfuld løsning til alle dine cykel- og outdoor-eventyr. ...

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Drikkedunke & drikkeflasker
EAN: 0886798053967
Varenr.: 886798053967
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, biking dogs
-19%268 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, biking dogs billede

Produktinformation

CamelBak Thrive Flip Straw Kids VSS 12oz er en praktisk drikkeflaske til børn, der sikrer nem og sikker hydrering i hverdagen. Flasken er fremstillet af vakuumisoleret rustfrit stål, hvilket holder drikkevarer kolde i længere tid. Den er udstyret med en f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: vandflasker
Farve: Biking Dogs
Størrelse: 350ml
EAN: 0886798053967
Varenr.: 30321-33851-89472
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, biking dogs
-19%268 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Flip Straw Kids VSS 400ml, biking dogs billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Vandflasker
Farve: Biking Dogs
Størrelse: 350ml
EAN: 0886798053967
Varenr.: 30321-33851-89472
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Thrive Flip Kids termodrikkeflaske m. sugerør (0,35L) (Biking Dogs)
366 kr
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk220 kr220 krKøb
2Skisport.dk268 kr268 krKøb
3AktivVinter.dk268 kr268 krKøb
4Friluft DK366 kr405 krKøb
5KidsZoo.dk366,95 kr366,95 krKøb
6Outmore.dk366,95 kr366,95 krKøb
7Koeletaske.dk366,95 kr366,95 krKøb
8MAXiPRO366,95 kr366,95 krKøb
9Bikepack.dk366,95 kr366,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske i 181 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Camelbak Thrive Flip Straw Kids Vss 12oz - Biking Dogs - Str. .35L / 12 oz - Drikkeflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026220 kr48 kr (18%)
8. maj 2026268 kr48 kr (22%)
5. maj 2026220 kr48 kr (18%)
4. maj 2026268 kr48 kr (22%)
2. maj 2026220 kr5 kr (2%)
1. maj 2026225 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026223 kr106 kr (32%)
23. apr. 2026329 kr107 kr (48%)
21. apr. 2026222 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret