Gå til hovedindhold

Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske

CamelbakVandflaskerEAN: 0886798054209
Pris fra 159 krtil 200,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 41,95 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Camelbak Thrive Flip Straw 1lt drikkedunk-oxford - Drikkeflasker /-dunk
159 kr
Til butik
Camelbak Thrive Flip Straw 1lt drikkedunk-oxford - Drikkeflasker /-dunk billede

Produktinformation

En praktisk og lækagesikker drikkeflaske med flip-strå, ergonomisk bærehåndtag og nem rengøring perfekt til en aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: dunk
Farve: Oxford
EAN: 0886798054209
Varenr.: CB2852-oxford
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Thrive Flip Straw, drikkedunk, 950 ml, blå
-15%161 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Flip Straw, drikkedunk, 950 ml, blå billede

Produktinformation

Thrive Flip Straw 20oz er designet til at hjælpe med at holde dig hydreret hele dagen. Denne flaske er den største i Thrive Flip-serien og er skabt til at være en trofast følgesvend, uanset hvor dagen fører dig hen. Den er udstyret med en praktisk flowven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: vandflasker
Farve: Oxford
Størrelse: 950ml
EAN: 0886798054209
Varenr.: 26668-30203-83513
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Thrive Flip Straw, drikkedunk, 950 ml, blå
-15%161 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Thrive Flip drikkedunk m. sugerør (1L) (Blå)
185 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske
-9%200,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske
-9%200,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske
-9%200,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske
200,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk159 kr159 krKøb
2Skisport.dk161 kr161 krKøb
3AktivVinter.dk161 kr161 krKøb
4Friluft DK185 kr224 krKøb
5Outmore.dk200,95 kr200,95 krKøb
6MAXiPRO200,95 kr200,95 krKøb
7Bikepack.dk200,95 kr200,95 krKøb
8KidsZoo.dk200,95 kr200,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske i 182 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Camelbak Thrive Flip Straw 32oz - Oxford - Str. 1L / 32 oz - Drikkeflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026159 kr2 kr (1%)
23. maj 2026161 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026159 kr26 kr (14%)
22. apr. 2026185 kr26 kr (16%)
13. apr. 2026159 kr27 kr (20%)
1. apr. 2026132 kr27 kr (17%)
24. mar. 2026159 kr2 kr (1%)
23. mar. 2026161 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026159 kr10 kr (7%)
14. mar. 2026149 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret