Gå til hovedindhold

Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling

CamelbakTræningsudstyrEAN: 0886798048444
Pris fra 232 krtil 366,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 134,95 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling
-29%232 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling billede

Produktinformation

Camelbak Podium VSS 1.0 500 ml er en funktionel og brugervenlig drikkedunk designet til både løb, cykling og daglig brug. Den er lavet i et let og fleksibelt materiale med fokus på greb, funktionalitet og en smagsneutral drikkeoplevelse. Flasken er nem at klemme på, hvilket gør det hurtigt og effektivt at få væske under aktivitet, og den patenterede selvlukkende ventil minimerer risikoen for spild. Flasken er BPA-fri og tåler opvaskemaskine, så den er nem at rengøre og sund at bruge over tid. Kort om Camelbak Podium VSS 1.

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: væskesystemer & hydration
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0886798048444
Varenr.: 303703
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Podium VSS 1.0, drikkedunk, 500 ml, sort
-31%241 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium VSS 1.0, drikkedunk, 500 ml, sort billede

Produktinformation

Podium® Steel er en robust drikkeflaske designet til både cykelture og daglig brug. Den er fremstillet af 18/8 rustfrit stål, hvilket giver en holdbar og slank konstruktion. Flasken har dobbeltvægget vakuumisolering, der holder drikkevarer kolde under hel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: vandflasker
Farve: Black
Størrelse: 500ml
EAN: 0886798048444
Varenr.: 32906-36407-96590
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Podium VSS 1.0, drikkedunk, 500 ml, sort
-31%241 kr
Før 348 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Podium termodrikkedunk 0,5L (Sort)
276 kr
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Podium Vss 1.0 18oz - Black - Str. .5L - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Podium Vss 1.0 18oz - Black - Str. .5L - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Podium Vss 1.0 18oz - Black - Str. .5L - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Podium Vss 1.0 18oz - Black - Str. .5L - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Camelbak Podium Vss 1.0 18oz - Black - Str. .5L - Drikkeflaske
366,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK232 kr232 krKøb
2Skisport.dk241 kr241 krKøb
3AktivVinter.dk241 kr241 krKøb
4Friluft DK276 kr315 krKøb
5KidsZoo.dk366,95 kr366,95 krKøb
6Outmore.dk366,95 kr366,95 krKøb
7Koeletaske.dk366,95 kr366,95 krKøb
8MAXiPRO366,95 kr366,95 krKøb
9Bikepack.dk366,95 kr366,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling i 181 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Camelbak Podium Vss 1.0 500ml Drikkeflaske Sort - Ideel til løb og cykling de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. mar. 2026232 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret