Gå til hovedindhold

Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske

CamelbakHovedtelefonerEAN: 0886798052526
Pris fra 374 krtil 523 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 310 kr 9. maj

Sammenlign priser på Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, lilla
-17%374 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, lilla billede

Produktinformation

Podium Flow 2 talje taske er designet til cykelture, hvor kun det mest nødvendige er med. Den sikrer, at man forbliver hydreret og i bevægelse. Den nye udformning giver en sikker pasform og nem adgang til Podium Dirt Series 21oz cykelflaske. Tasken er vel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Løberygsække
Farve: Purple Dove PFAS Free
Størrelse: Onesize
EAN: 0886798052526
Varenr.: 30373-33903-89524
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, lilla
-17%374 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, lilla billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Løberygsække
Farve: Purple Dove PFAS Free
Størrelse: Onesize
EAN: 0886798052526
Varenr.: 30373-33903-89524
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske
471,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske
471,95 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske
471,95 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Podium Flow 2 bæltetaske m. drikkedunk (Lilla)
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk374 kr374 krKøb
2AktivVinter.dk374 kr374 krKøb
3Outmore.dk471,95 kr471,95 krKøb
4MAXiPRO471,95 kr471,95 krKøb
5Rygsaeksalg.dk471,95 kr471,95 krKøb
6Friluft DK523 kr523 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske i 180 dage. Laveste pris i perioden er 310 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 471,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Purple Dove PFAS Free - Str. One Size - Taske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026374 kr64 kr (21%)
9. maj 2026310 kr64 kr (17%)
3. apr. 2026374 kr11 kr (3%)
1. apr. 2026385 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026386 kr62 kr (14%)
23. mar. 2026448 kr63 kr (16%)
22. mar. 2026385 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026386 kr38,95 kr (9%)
13. mar. 2026424,95 kr38,95 kr (10%)
12. mar. 2026386 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret