Gå til hovedindhold

Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske

CamelbakHovedtelefonerEAN: 0886798052519
Pris fra 378 krtil 471,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 93,95 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, blå
-16%378 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, blå billede

Produktinformation

Podium Flow 2 talje taske er designet til cykelture, hvor kun det mest nødvendige er med. Den sikrer, at man forbliver hydreret og i bevægelse. Den nye udformning giver en sikker pasform og nem adgang til Podium Dirt Series 21oz cykelflaske. Tasken er vel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Løberygsække
Farve: Moroccan Blue PFAS Free
Størrelse: Onesize
EAN: 0886798052519
Varenr.: 30372-33902-89523
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, blå
-16%378 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack PFAS Free, bæltetaske, blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Løberygsække
Farve: Moroccan Blue PFAS Free
Størrelse: Onesize
EAN: 0886798052519
Varenr.: 30372-33902-89523
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Podium Flow 2 bæltetaske m. drikkedunk (Blå)
471 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske
471,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske
471,95 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske
471,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk378 kr378 krKøb
2AktivVinter.dk378 kr378 krKøb
3Friluft DK471 kr510 krKøb
4Outmore.dk471,95 kr471,95 krKøb
5MAXiPRO471,95 kr471,95 krKøb
6Rygsaeksalg.dk471,95 kr471,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske i 181 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 471,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Camelbak Podium Flow 2 Waist Pack - Moroccan Blue PFAS Free - Str. One Size - Taske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026378 kr29 kr (8%)
29. mar. 2026349 kr29 kr (8%)
14. mar. 2026378 kr42,95 kr (10%)
13. mar. 2026420,95 kr42,95 kr (11%)
12. mar. 2026378 kr29 kr (8%)
5. mar. 2026349 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026347 kr55 kr (14%)
13. feb. 2026402 kr55 kr (16%)
8. feb. 2026347 kr34 kr (9%)
7. feb. 2026381 kr34 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret