Gå til hovedindhold

Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent

CamelbakRygsækkeTRU vandtæt lynlåsVandreture og outdoorEAN: 0886798036274

CamelBak Fusion 2L Reservoir med TRU vandtæt lynlås og ergonomisk design. Optimal hydrering til outdoor-aktiviteter med nem enhåndspåfyldning. Læs mere

Pris fra 385 krtil 534,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 149,95 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 379 kr 24. maj

Sammenlign priser på Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 385 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Fusion 2L Reservoir, vandblære
-31%385 kr
Før 558 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Fusion™ 2L Reservoir med TRU® vandtæt lynlås
440 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent
479 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Fusion 2l Reservoir With Tru Zip Waterpr - Væskeblære
-9%534,95 kr
Før 586,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Fusion 2l Reservoir With Tru Zip Waterpr - Væskeblære
-9%534,95 kr
Før 586,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Camelbak Fusion 2l Reservoir With Tru Zip Waterpr - Væskeblære
534,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1AktivVinter.dk385 kr385 krKøb
2Friluft DK440 kr479 krKøb
3Cykelpartner.dk479 kr479 krKøb
4Outmore.dk534,95 kr534,95 krKøb
5MAXiPRO534,95 kr534,95 krKøb
6Rygsaeksalg.dk534,95 kr534,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

CamelBak Fusion 2L Reservoir

Camelbak

CamelBak Fusion 2L Reservoir med TRU vandtæt lynlås og ergonomisk design. Optimal hydrering til outdoor-aktiviteter med nem enhåndspåfyldning.

• vandblære
• væskeblære
• hydration bladder
• camelbak reservoir
• rygsæk vandblære
• outdoor hydrering
• Vandreture og outdoor
• TRU vandtæt lynlås

Beskrivelse

CamelBak Fusion 2L Reservoir er en avanceret vandblære designet til seriøse outdoor-entusiaster. Med den revolutionerende TRU vandtæte lynlås og integreret håndtag gør den påfyldning og vedligeholdelse nemt, selv med handsker på. Det ergonomiske design og pinch grip-konstruktion sikrer komfortabel brug under lange vandreture, cykelture og andre outdoor-aktiviteter. Fremstillet i CamelBaks karakteristiske høje kvalitet med fokus på holdbarhed og funktionalitet, så du altid kan holde dig hydreret på dine eventyr.

Specifikationer

vægt:Ca. 150 gram
garanti:CamelBak Got Your Bak garanti
håndtag:Integreret bærehåndtag
kapacitet:2 liter
materiale:BPA-fri plast
designfunktion:Pinch grip konstruktion
kompatibilitet:Universelt design til de fleste rygsække
lukningsmekanisme:TRU vandtæt lynlås

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er Fusion 2L Reservoir kompatibel med alle rygsække?

Ja, den har et universelt design der passer til de fleste hydration-kompatible rygsække og kan også bruges selvstændigt.

Hvordan virker TRU vandtæt lynlås teknologien?

TRU lynlåsen er helt vandtæt og gør det nemt at påfylde og tømme reservoiret, selv med handsker på i koldt vejr.

Kan man vaske CamelBak Fusion reservoiret?

Ja, den brede åbning med TRU lynlås gør det nemt at rense indersiden grundigt efter hver brug for optimal hygiejne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent i 146 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 385 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Camelbak Fusion Reservoir Med Tru Zip Vandtæt hæftning - 2 liter - Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026385 kr6 kr (2%)
24. maj 2026379 kr6 kr (2%)
23. maj 2026385 kr6 kr (2%)
23. apr. 2026379 kr49 kr (11%)
22. apr. 2026428 kr49 kr (13%)
24. mar. 2026379 kr49 kr (11%)
23. mar. 2026428 kr49 kr (13%)
11. mar. 2026379 kr49 kr (11%)
10. mar. 2026428 kr49 kr (13%)
9. mar. 2026379 kr49 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret