Gå til hovedindhold

CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn)

CamelbakHovedtelefonerÉn-hånds betjeningPendling og rejserEAN: 0886798030074

CamelBak Forge Flow rejsekrus med én-hånds drikkehåndtag og friløbslås. Skridsikker silikone base og holdbar finish til aktiv livsstil. Læs mere

Pris fra 239 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 21. apr.

Sammenlign priser på CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Forge Flow Vss 500ml, grøn
-25%239 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Forge Flow Vss 500ml, grøn
-15%270 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn)
270 kr
Til butik
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
CamelBak Forge Flow TermoDrikkeflaske, 0,5L
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk239 kr239 krKøb
2AktivVinter.dk270 kr270 krKøb
3Friluft DK270 kr309 krKøb
4Handelshuset Aulum279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

CamelBak Forge Flow rejsekrus 0,5L

Camelbak

CamelBak Forge Flow rejsekrus med én-hånds drikkehåndtag og friløbslås. Skridsikker silikone base og holdbar finish til aktiv livsstil.

• camelbak krus
• termokrus
• rejsekrus
• drikkekrus
• isoleret krus
• to-go krus
• Pendling og rejser
• Én-hånds betjening

Beskrivelse

CamelBak Forge Flow rejsekrus 0,5L er det perfekte valg til drikkevarer på farten. Dette strømlinede termokrus er blevet redesignet med praktiske sip-let-funktioner, der gør det til en pålidelig partner i hverdagen. Udstyret med ergonomisk én-hånds drikkehåndtag og praktisk friløbslås, som gør det nemt at tage hyppige slurke uden besvær. Den skridsikre silikone base sikrer stabilitet på alle overflader, mens den fulde pulverlakfinish giver øget holdbarhed mod daglig brug. Perfekt til pendlere, studerende og alle der værdsætter praktisk og stilfuld hydrering.

Specifikationer

base:Skridsikker silikone
type:Termokrus/rejsekrus
farve:Grøn
egnet_til:Drikkevarer på farten
kapacitet:0,5 liter
materiale:Rustfrit stål med pulverlakfinish
drikkesystem:Én-hånds drikkehåndtag
låsefunktion:Friløbslås

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er kruset lækagesikkert?

Ja, CamelBak Forge Flow har en pålidelig friløbslås der forhindrer lækage når den er lukket korrekt.

Kan kruset holde drikke varmt?

Som termokrus holder Forge Flow varme drikkevarer varme i flere timer takket være det isolerende design.

Er det nemt at betjene med én hånd?

Ja, det er specifikt designet til én-hånds betjening med ergonomisk greb og nem åbning af låget.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn)

PriceData har fulgt prisen på CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for CamelBak - Forge Flow rejsekrus 0,5L (Grøn) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026239 kr29 kr (11%)
30. maj 2026268 kr29 kr (12%)
29. maj 2026239 kr20 kr (9%)
21. apr. 2026219 kr20 kr (8%)
20. apr. 2026239 kr31 kr (11%)
19. apr. 2026270 kr31 kr (13%)
17. apr. 2026239 kr31 kr (11%)
16. apr. 2026270 kr31 kr (13%)
15. apr. 2026239 kr31 kr (11%)
14. apr. 2026270 kr31 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret