Gå til hovedindhold

Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske

CamelbakHovedtelefonerEAN: 0886798030104
Pris fra 245 krtil 327,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 82,95 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 9. maj

Sammenlign priser på Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Forge Flow Vss 600ml, hvid
-30%245 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Forge Flow Vss 600ml, hvid billede

Produktinformation

Endelig en rejsekrus, der passer til din morgenrutine inspireret af caféoplevelser. Forge Flow har en lækagesikker låg og en selvforseglende drikkehåndtag, der sammen med det vakuumisolerede rustfri stål holder drikkevarens temperatur stabil i flere timer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Termokopper
Farve: WHITE
Størrelse: 600ml
EAN: 0886798030104
Varenr.: 30156-33686-89305
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Forge Flow Vss 600ml, hvid
-13%245 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Forge Flow Vss 600ml, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Termokopper
Farve: WHITE
Størrelse: 600ml
EAN: 0886798030104
Varenr.: 30156-33686-89305
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
CamelBak Forge Flow TermoDrikkeflaske, 0,6L
299 kr
Til butik
CamelBak Forge Flow TermoDrikkeflaske, 0,6L billede

Produktinformation

CamelBak har her deres helt nye Forge Flow drikkeflaske med en kapacitet på hele 600 ml! Den er produceret i rustfrit stål og er med termo. Dette betyder at den kan holde vækse koldt i 13 timer og væske varmt i op til 8 timer Forge Flow kommer med et flot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: All Products (ChatGPT-AI Product Description)
EAN: 0886798030104
Varenr.: 7727812640822
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Forge Flow rejsekrus 600ml (Hvid)
327 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske
-8%327,95 kr
Før 355,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske
-8%327,95 kr
Før 355,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske
327,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk245 kr245 krKøb
2AktivVinter.dk245 kr245 krKøb
3Handelshuset Aulum299 kr299 krKøb
4Friluft DK327 kr366 krKøb
5Outmore.dk327,95 kr327,95 krKøb
6MAXiPRO327,95 kr327,95 krKøb
7Koeletaske.dk327,95 kr327,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske i 181 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - White - Str. .6L - Termoflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026245 kr52 kr (27%)
9. maj 2026193 kr52 kr (21%)
8. maj 2026245 kr6 kr (3%)
1. maj 2026239 kr46 kr (24%)
29. apr. 2026193 kr52 kr (21%)
22. apr. 2026245 kr23 kr (9%)
3. apr. 2026268 kr31 kr (10%)
2. apr. 2026299 kr31 kr (12%)
18. mar. 2026268 kr31 kr (10%)
15. mar. 2026299 kr40 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret