Gå til hovedindhold

Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske

CamelbakHovedtelefoner8 timer varmtRejser og outdoorEAN: 0886798030128

CamelBak Forge Flow termokrus med vacuumisolering holder kaffe varmt i 8 timer og kolde drikke i 13 timer. Rustfrit stål med enhåndsåbning og lækagesikker. Læs mere

Pris fra 299 krtil 320,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 21,95 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 214 kr 15. maj

Sammenlign priser på Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
CamelBak Forge Flow TermoDrikkeflaske, 0,6L
299 kr
Til butik
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Forge Flow Vss 600ml, grøn
-8%320 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Forge Flow Vss 600ml, grøn
-8%320 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Forge Flow rejsekrus 600ml (Grøn)
320 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske
-10%320,95 kr
Før 355,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske
-10%320,95 kr
Før 355,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske
320,95 kr
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske
320,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Handelshuset Aulum299 kr299 krKøb
2Skisport.dk320 kr320 krKøb
3AktivVinter.dk320 kr320 krKøb
4Friluft DK320 kr359 krKøb
5Outmore.dk320,95 kr320,95 krKøb
6MAXiPRO320,95 kr320,95 krKøb
7Koeletaske.dk320,95 kr320,95 krKøb
8Trendyhjem.dk320,95 kr320,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

CamelBak Forge Flow rejsekrus 600ml

Camelbak

CamelBak Forge Flow termokrus med vacuumisolering holder kaffe varmt i 8 timer og kolde drikke i 13 timer. Rustfrit stål med enhåndsåbning og lækagesikker.

• termokrus
• rejsekrus
• camelbak krus
• vacuumkrus
• kaffe krus
• isoleret krus
• rustfrit stål krus
• Rejser og outdoor
• 8 timer varmt

Beskrivelse

CamelBak Forge Flow rejsekrus er et premium vacuumisoleret termokrus på 600ml designet til aktive mennesker. Det holder dine drikke varme i op til 8 timer og kolde i 13 timer takket være dobbeltlags 18/8 rustfrit stål konstruktion. Kruset har en praktisk selvforseglende enhåndsåbning og en Free Flow-låseknap der kan holde låget åbent. Den skridsikre silikonebund forhindrer ridser og gir bedre stabilitet. Holdbar pulverlakering giver behagelig berøringsflade og elegant design. Tåler opvaskemaskine og er BPA-fri. Perfekt til kontoret, på rejsen eller udendørs aktiviteter.

Specifikationer

bund:silikone
mål:7 x 22 x 10,5 cm
koldt:13 timer
varmt:8 timer
vægt:ca. 400 gram
bpa_fri:ja
åbning:enhåndsåbning
kapacitet:600 ml
materiale:18/8 rustfrit stål
opvaskemaskine:ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder kruset kaffe varmt?

CamelBak Forge Flow holder drikke varmt i op til 8 timer takket være vacuumisoleringen i dobbeltlags rustfrit stål.

Er kruset lækagesikkert?

Ja, kruset er helt lækagesikkert når låget er lukket, så det kan trygt transporteres i tasken.

Kan kruset tåle opvaskemaskine?

Ja, både kruset og låget tåler opvaskemaskine, hvilket gør rengøring nem og praktisk.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske i 179 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Camelbak Cb Forge Flow Sst Vacuum Insulated, 20oz - Moss - Str. .6L - Termoflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026299 kr50 kr (20%)
30. maj 2026249 kr50 kr (17%)
21. maj 2026299 kr21 kr (7%)
20. maj 2026320 kr36 kr (13%)
17. maj 2026284 kr70 kr (33%)
15. maj 2026214 kr35 kr (14%)
13. maj 2026249 kr50 kr (17%)
12. maj 2026299 kr15 kr (5%)
11. maj 2026284 kr35 kr (14%)
9. maj 2026249 kr35 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret