Gå til hovedindhold

Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml

Pris fra 227 krtil 319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 1. maj

Sammenlign priser på Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein Ck All EDT - 200 ml
227 kr
Til butik
Calvin Klein Ck All EDT - 200 ml billede

Produktinformation

Calvin Klein CK All Unisex 200 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614223164462
EAN: 3614223164462
Varenr.: 2886047
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Calvin Klein CK All Edt 200ml
-45%291 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Calvin Klein All EDT 200 ml
295 kr
Til butik
Calvin Klein All EDT 200 ml billede

Produktinformation

✨ Unisex duft · Frisk og ren signatur · Ideel til hverdag og lag-på-lag Denne unisex Eau de Toilette er skabt til dig, der foretrækker en ren og moderne duft, som føles let og ubesværet hele dagen. Den åbner med sprød citrus og glider over i en lys, blomstret midte, før den lægger sig tæt på huden med bløde musk-noter og et varmt, diskret efterspil. Resultatet er en alsidig signaturduft, der klæder både arbejdsdag, studie og fritid. Fordele Frisk, energigivende citrusåbning med en ren og luftig følelse. Unisex komposition – skabt til at klæde alle køn. Let og diskret sillage, der aldrig bliver dominerende. Velegnet til daglig brug og kan nemt lagdeles med andre dufte. Minimalistisk, hvid flakon, der afspejler den rene duftprofil. Duftprofil Top: Friske citrusnuancer som bergamot og mandarin. Hjerte: Lyse, bløde blomster og en grøn friskhed, der giver transparens. Base: Rene musk-toner, varmt rav og et strejf af lyse trænoter. Sådan bruger du produktet Påfør på rene, tørre pulspunkter: hals, håndled og eventuelt bryst. Hold flasken 10–15 cm fra huden og spray 1–3 gange efter ønske. Lad duften tørre ind uden at gnide, så bevares topnoterne bedst. Ønsker du en lettere aura, kan du give et enkelt pust i tøjet på afstand (test først på et diskret område). Tip For at forlænge holdbarheden kan du fugte huden med en uparfumeret bodylotion før påføring. Opbevar flakonen køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens friskhed. Resultat En klar, ren og inkluderende duftsignatur, der føles frisk i timer og lægger sig elegant tæt på huden – perfekt, når du vil dufte velplejet uden at tage al opmærksomheden.

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Parfume
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 3614223164462
EAN: 3614223164462
Varenr.: 3614223164462
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml
299,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein - CK All - 200 ml - EDT
-49%319 kr
Før 620 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2Teknikproffset DK291 kr340 krKøb
3Beautycos DK295 kr324 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5BilligParfume.dk319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Calvin Klein Parfume Til Mænd Og Kvinder - Ck All Edt 200 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026227 kr1 kr (0%)
9. maj 2026226 kr1 kr (0%)
1. maj 2026225 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026226 kr11 kr (5%)
18. apr. 2026237 kr8 kr (3%)
9. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026229 kr7 kr (3%)
15. jan. 2026236 kr8 kr (4%)
12. jan. 2026228 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret