Gå til hovedindhold

Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 150 krtil 331 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Calvin Klein Cko Gold EDT 50 ml
-60%150 kr
Før 375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Calvin Klein Cko Gold EDT 50 ml billede

Produktinformation

Calvin Klein Cko Gold EDT er en opløftende duft til både ham og hende, der kombinerer urban elegance med perfekt harmoni. Med saftige topnoter af figen og bergamot vækkes sanserne øjeblikkeligt, mens hjertet af salvie, neroli, viol og jasmin tilføjer en d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614221537848
Varenr.: 119930
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein - CK One Gold - 50 ml - Edt
-31%225 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml
257 kr
Til butik
Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

Bryd kønsrollerne med en energigivende unisex-duftCK One Gold Eau de Toilette fra Calvin Klein er parfumen, der tør udfordre traditionelle grænser med sin sprudlende energi og moderne attitude. Denne unisex-duft fanger essensen af strålende ungdom gennem sin unikke kombination af saftig figen, frisk bergamot og aromatisk salvie i topnoterne, mens hjertet blomstrer op med elegant neroli, blød viol og sensuel jasmin. De træagtige basenoter af vetiver, træ og patchouli skaber et avanceret fundament, der gør denne EdT perfekt for alle, som søger en duft, der spejler deres individuelle stil.Hvorfor CK One Gold vil revolutionere din duftsamlingEn innovativ unisex-duft, der bryder kønsroller og passer til alleEnergigivende kombination af saftig figen og frisk bergamot, der vækker sanserneElegant hjerte af neroli, viol og jasmin for et moderne blomstrende touchTræagtige basenoter af vetiver og patchouli, der giver avanceret dybde og karakterKlar til at omfavne en duft, der er lige så unik som dig? Opdag CK One Gold og lad din personlighed stråle igennem!

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Unisexparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 36110
EAN: 3614221537848
Varenr.: 36110
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein Cko Gold Eau De Toilette 50 ml
-20%264 kr
Før 331 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Calvin Klein CHO Gold CK One Gold EdT 50 ml
331 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk150 kr150 krKøb
2BilligParfume.dk225 kr225 krKøb
3NordicFeel DK257 kr257 krKøb
4Cocopanda DK264 kr264 krKøb
5Lyko DK331 kr331 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026150 kr75 kr (33%)
30. maj 2026225 kr75 kr (50%)
4. maj 2026150 kr5 kr (3%)
29. apr. 2026155 kr5 kr (3%)
24. apr. 2026150 kr8 kr (5%)
23. apr. 2026158 kr8 kr (5%)
20. apr. 2026166 kr10 kr (6%)
18. apr. 2026156 kr9 kr (5%)
16. apr. 2026165 kr10 kr (6%)
8. apr. 2026155 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret