Gå til hovedindhold

Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml

Pris fra 69 krtil 351 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (80% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 9. maj

Sammenlign priser på Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein One Deodorant Stick 75 g
-30%69 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Calvin Klein One Deodorant Stick 75 g billede

Produktinformation

Deodorant stick giver frisk, effektiv lugtbeskyttelse med den ikoniske CK One-duft i en hurtigttørrende, ikke-klæbende formel. Calvin Klein CK One Deodorant Stick er let og behagelig at påføre, efterlader ingen klistret rest og omgiver dig med en ren, moderne duft, der er skabt til at blive delt af mænd og kvinder. Fast stick-format for nem påføring Hurtigttørrende finish uden klistret fornemmelse Topnoter: bergamot, citron, mandarin, grøn te, ananas, kardemomme Hjertenoter: jasmin, rose, viol, muskatnød, liljekonval, irisrod Bundnoter: moskus, amber, cedertræ, sandeltræ, egetræsmos Ideel til hverdagsbrug, når du ønsker pålidelig friskhed med en klassisk, frisk duftprofil.

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 088300108978
EAN: 0088300108978
Varenr.: 2886516
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK One Deostick 75 ml (unisex)
79,75 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Calvin Klein Ck One Deodorant Stick, 75 ml.
-60%85 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Calvin Klein Ck One Deodorant Stick, 75 ml. billede

Produktinformation

Calvin Klein er et af verdens førende livsstilsbrands, og det er synonymt med en autentisk, moderne og minimalistisk stil. Alt fra Calvin Klein tøj, accessories, indretning bliver tidløse klassikere. Brandets prisbelønnede dufte er ingen undtagelse. Calvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Til hende
EAN: 0088300108978
Varenr.: CALVK0005
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Calvin Klein CK One Deostick 75ml
-56%87 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Calvin klein deodorant one 75g
89 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK One Deodorant Stick 75 ml
89 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Calvin Klein CK One Unisex Deodorant 75 g
95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK One Deodorant Stick Unisex 75g
-16%97 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein - CK One Deodorant - 75g
-53%99 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Calvin Klein CK One Unisex Deodorant Stick (75 g)
-20%168 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Calvin Klein CK One Duo 2 x Deostick 75ml - 150 ml
-10%351 kr
Før 390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK69 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK79,75 kr118,75 krKøb
3Brandshop85 kr85 krKøb
4Teknikproffset DK87 kr136 krKøb
5Hobbix89 kr89 krKøb
6EauDeParfum.dk89 kr89 krKøb
7Beautycos DK95 kr124 krKøb
8Cocopanda DK97 kr97 krKøb
9BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
10Made4men Danmark168 kr168 krKøb
11NordicFeel DK351 kr351 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml i 184 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Calvin Klein CK One Duo EdT 50ml, Deostick 75ml - 125 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202669 kr4,64 kr (7%)
27. maj 202664,36 kr
23. maj 202664,25 kr
21. maj 202664,36 kr
20. maj 202664,25 kr
19. maj 202664,16 kr5,16 kr (9%)
9. maj 202659 kr5,36 kr (8%)
8. maj 202664,36 kr
7. maj 202664,16 kr5,16 kr (9%)
2. maj 202659 kr10 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret