Gå til hovedindhold

Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml

Pris fra 101 krtil 425 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 8. maj

Sammenlign priser på Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK In2u Her EDT - 50ml
101 kr
Til butik
Calvin Klein CK In2u Her EDT - 50ml billede

Produktinformation

Calvin Klein CK In2U Women Eau de Toilette er en frisk, ungdommelig duft, der udstråler den moderne kvindes ånd. Med en blanding af pink grapefrugt, siciliansk bergamot og ribsblade åbner duften med en sprudlende friskhed. Hjertet afslører sukkerorkidé og hvid kaktus, mens basenoterne af amber, vanilje soufflé og rød cedertræ giver en varm, langvarig finish. Denne 50 ml spray er perfekt til dem, der omfavner spontanitet og frihed.

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 088300196852
EAN: 0088300196852
Varenr.: 2886352
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein - CK in2U Her - 50 ml - Edt
-70%129 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Calvin Klein CKIN2U EDT 50 ml
179 kr
Til butik
Calvin Klein CKIN2U EDT 50 ml billede

Produktinformation

✨ Frisk, moderne duftsignatur · Alsidig Eau de Toilette · Perfekt til både dag og aften Let, energisk og uhøjtidelig – denne Eau de Toilette indfanger fornemmelsen af spontanitet med en sprød, ren duftprofil. Den åbner lyst og friskt, folder sig ud i et blødt, lyst hjerte og lander i en varm, træagtig base, der giver karakter uden at blive tung. Resultatet er en duft, der er nem at bære hver dag, men samtidig har personlighed nok til aftentimerne. Duftprofil Toppens første indtryk: sprudlende citrus og kølige, grønne nuancer Hjertet: let aromatisk og blødt blomstrende Bunden: varme, træagtige facetter med et strejf af amber og blid musk Intensitet: let til medium, med en ren og moderne trail Fordele Alsidig hverdagsduft, der også fungerer til aftenbrug Frisk åbning balanceret af en varm, behagelig base Nem at style – fungerer alene eller i lag med neutral bodylotion Minimalistisk flakondesign, der er praktisk og stilrent på hylden Sådan bruger du den Påfør på rene, tørre pulspunkter: halsens sider, håndled og evt. bag ørerne. Hold flasken 10–15 cm fra huden og spray 1–3 gange – start let og byg op efter behov. Undgå at gnide håndleddene mod hinanden for at bevare duftens opbygning. Tips til holdbarhed Fugt huden med en neutral, uparfumeret lotion inden påføring – duft binder bedre til velplejet hud. Spray let på indersiden af jakken eller tøjets foring for ekstra varighed (test på et usynligt sted først). Opbevar køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens kvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 088300196852
EAN: 0088300196852
Varenr.: 088300196852
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Calvin klein eau de toilette spray her ckin2u 50ml
198 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK101 kr140 krKøb
2BilligParfume.dk129 kr129 krKøb
3Beautycos DK179 kr208 krKøb
4Hobbix198 kr198 krKøb
5EauDeParfum.dk425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml i 185 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 101 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026101 kr6 kr (6%)
20. maj 2026107 kr16 kr (18%)
19. maj 202691 kr2 kr (2%)
13. maj 202689 kr1 kr (1%)
12. maj 202690 kr2 kr (2%)
8. maj 202688 kr1 kr (1%)
7. maj 202689 kr1 kr (1%)
4. maj 202690 kr1 kr (1%)
2. maj 202691 kr5 kr (5%)
1. maj 202696 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret