Gå til hovedindhold

Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml

Calvin KleinParfume og eau de cologneFrisk og ungdommeligDaglig duft til den moderne kvindeEAN: 0088300196814

Calvin Klein CK In2U Her EDT 100ml er en frisk, ungdommelig duft med topnoter af pink grapefrugt og bergamot samt hjertenoter af orkidé og kaktus. Læs mere

Pris fra 38 krtil 207 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (82% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Perfumeza.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Calvin Klein IN2U Her - Eau de Toilette
38 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK In2u Her EDT - 100ml
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Calvin Klein CK IN2U Her Edt 100ml
-60%170 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Calvin Klein CKIN2U Her EDT 100 ml
189 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml
189 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Calvin Klein In2u Women EDT, 100 ml.
-55%207 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Perfumeza.dk38 kr38 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Teknikproffset DK170 kr219 krKøb
4Beautycos DK189 kr218 krKøb
5EauDeParfum.dk189 kr189 krKøb
6Brandshop207 kr207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Calvin Klein CK In2U Her Eau de Toilette 100ml

Calvin Klein

Calvin Klein CK In2U Her EDT 100ml er en frisk, ungdommelig duft med topnoter af pink grapefrugt og bergamot samt hjertenoter af orkidé og kaktus.

• Daglig duft til den moderne kvinde
• Frisk og ungdommelig

Beskrivelse

Calvin Klein CK In2U Her Eau de Toilette er en spontan og sexet duft til den moderne kvinde der lever i nuet. Med sprudlende topnoter af pink grapefrugt, siciliansk bergamot og ribsblade åbner duften med en eksplosion af friskhed. Hjertet afslører sukkerorkidé og hvid kaktus som symboler på styrke og skønhed. Basenoterne af neon amber, vanilje soufflé og rød cedertræ giver en varm, langvarig finish. Denne trendy duft krydres med erotisk energi og er perfekt til den ungdommelige generation som omfavner spontanitet og frihed. Lanceret i 2007 som Calvin Klein's første kønsspecifikke duft til den teknoseksuelle generation.

Specifikationer

Volume:100ml
Topnoter:Pink grapefrugt, siciliansk bergamot, ribsblade
Bundnoter:Neon amber, vanilje soufflé, rød cedertræ
Duft type:Eau de Toilette
Flasketype:Ikke-genopfyldelig flaske
Målgruppe:Kvinder
Hjertenoter:Sukkerorkidé, hvid kaktus
Lanceringsår:2007

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder CK In2U Her parfumen på huden?

Basenoterne kan holde fra 4 timer til et helt døgn, mens hjertenoterne typisk holder mellem 2-3 timer. Dette afhænger af hudtype og påføringsmetode.

Hvad er forskellen mellem CK In2U Her og andre Calvin Klein dufte?

CK In2U Her var Calvin Klein's første kønsspecifikke duft, designet specifikt til kvinder. Den har en unik kombination af friske frugtnoter og orientalske trænoter.

Hvordan påfører jeg bedst CK In2U Her EDT?

Påfør på pulspunkter som håndled, hals og bag ørene. Hold flasken 15-20 cm væk fra huden og brug 2-3 sprøjt. Undgå at gnide håndleddene sammen.

Er CK In2U Her egnet til daglig brug?

Ja, den friske og ungdommelige duft er perfekt til både daglig brug, varme sommerdage og sportsaktiviteter. Den udstråler moderne kvindelighed og spontanitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 76% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Calvin Klein CK In2you Woman Eau De Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202638 kr121 kr (76%)
7. maj 2026159 kr14 kr (10%)
23. apr. 2026145 kr21 kr (17%)
18. apr. 2026124 kr21 kr (14%)
1. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026146 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026147 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026148 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026149 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026150 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret