Gå til hovedindhold

Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml

Pris fra 282 krtil 315 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253,46 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 282 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml
-15%282 kr
Før 332 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml billede

Produktinformation

Everyone Eau De Parfum er en duft inspireret af nutidens unge, der stræber efter det sande, ubegrænsede selvudtryk Duften fremkalder CK Everyone Eau de Parfums forfriskende, visuelle autenticitet og uendelige selvudtryk. Duften åbner med en saftig friskhed takket være en økologisk note af mexikansk appelsin.

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin klein
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 66442
EAN: 3616301781165
Varenr.: 3228577
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Calvin Klein Ck Everyone Eau de Parfum - 50 ml
302 kr
Til butik
Calvin Klein Ck Everyone Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

En intensiv unisexparfume med naturlig citrusfriskhedCalvin Klein CK Everyone Eau de Parfum er en kraftfuld og mangefacetteret duft, der bygger videre på den ikoniske CK One-familie med endnu mere dybde og intensitet. Denne energigivende Calvin Klein citrusduft åbner med økologiske appelsiner fra Mexico, udvikles med sort te fra Sri Lanka og afsluttes med sanselige vetiver-noter fra Haiti. Som en miljøvenlig parfume er den vegansk og fremstillet med 77% ingredienser af naturligt oprindelse, perfekt for alle som søger en moderne unisexduft med miljøbevidsthed.Fordelene ved Calvin Klein CK Everyone EdPIntens og dybere version af den elskede CK Everyone-duftVegansk formula med 77% ingredienser af naturligt oprindelseUnisex-duft som passer alle med sin citrus- og træprofilGenbrugelig glasflaske med ikonisk Calvin Klein-designEn moderne og bevidst parfume for dig som vil gøre et statement. Opdag Calvin Klein CK Everyone Eau de Parfum i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Unisexparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 102449
EAN: 3616301781165
Varenr.: 102449
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Calvin Klein CK Everyone EDP 50 ml
-25%315 kr
Før 420 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Calvin Klein CK Everyone EDP 50 ml billede

Produktinformation

Calvin Klein CK Everyone Eau de Parfum Unisex er en lækker og særdeles langtidsholdbar unisex duft, med 3 skønne og harmoniske noter. Disse består blandt andet af appelsin, sort te og forførende vetiver fra Haiti. Tilsammen giver de en super ren og lækker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3616301781165
Varenr.: 96588
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Calvin Klein Everyone Eau de Parfum Unisex 50 ml
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK282 kr282 krKøb
2NordicFeel DK302 kr302 krKøb
3NiceHair.dk315 kr315 krKøb
4Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 420 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 282 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum Unisex 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026282 kr50 kr (15%)
25. apr. 2026332 kr61 kr (23%)
23. apr. 2026271 kr
10. apr. 2026270,94 kr3,94 kr (1%)
8. apr. 2026267 kr2,15 kr (1%)
5. apr. 2026264,85 kr2,15 kr (1%)
4. apr. 2026267 kr2,15 kr (1%)
24. mar. 2026264,85 kr5,82 kr (2%)
16. mar. 2026259,03 kr72,97 kr (22%)
15. mar. 2026332 kr72,97 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret