Gå til hovedindhold

Gembird Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet

GembirdLyd- og videokablerEAN: 8716309073257
Pris fra 32 krtil 45 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (29% besparelse)

Sammenlign priser på Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cablexpert Forlængerkabel til audio 3m Sort
32 kr
Til butik
Cablexpert Forlængerkabel til audio 3m Sort billede

Produktinformation

Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: CCA-423-3M
EAN: 8716309073257
Varenr.: 992177827
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet
38 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Cablexpert audio extension cable - 3 m
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
3Proshop DK45 kr84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet

PriceData har fulgt prisen på Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet i 119 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Cablexpert - Forlængerkabel til audio - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm hun - 3 m - sort - formet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. feb. 202632 kr2 kr (6%)
5. feb. 202634 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret