Gå til hovedindhold

CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort

CableModEAN: 0716894289734
Pris fra 696 krtil 958 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 696 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CableMod PRO ModMesh C-Series AXi, HXi RM Cable Kit - carbon Kabelforlænger - GEEKD.dk
696 kr
Til butik
CableMod PRO ModMesh C-Series AXi, HXi RM Cable Kit - carbon Kabelforlænger - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at transformere dit setup fra standard til legendarisk? 🔥 Dit gaming-rig fortjener mere end kedelige sort kabler der gemmer sig i skyggen. Med CableMod PRO ModMesh får du det professionelle look, der får dit Corsair PSU til at skinne - uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Kategori: Kabelforlænger
EAN: 0716894289734
Varenr.: 43555250471149
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit Strømkabelpakke Grå
869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabelsæt til PC - CableMod Pro Series, carbon
909 kr
Til butik
Strømkabelsæt til PC - CableMod Pro Series, carbon billede

Produktinformation

Fordele ved modulære strømkabler til PCGiv din stationære PC et rent og stilrent look med dette CableMod Pro Series strømkabelsæt i carbon. Sættet er designet til intern kabelhåndtering i kabinetter, så du kan samle og føre kabler pænt for bedre overblik og et mere professionelt byggeri.Til dig der vil have orden i kablerneSættet kommer i en praktisk kasse, og indeholder en komplet samling af interne strømkabler samt clips til at holde styr på ledningerne. Den neutrale, mørke farve passer flot i de fleste builds og gør det let at opnå en ensartet stil.Produkttype: Internt strømkabelsætFarve: CarbonEmballage: KassePakkens vægt: 1,1 kgPakkens mål: 6,5 × 26,0 × 18,0 cm (H × B × D)HS-kode: 84733080...

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Kategori: Kabelhåndteringer
Vægt: 0.34g
EAN: 0716894289734
Varenr.: 1911274
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabelsæt til PC - CableMod Pro Series, carbon
929 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort
958 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd696 kr696 krKøb
2CompuMail DK869 kr869 krKøb
3Boligcenter DK909 kr909 krKøb
4Vivas DK929 kr1.008 krKøb
5CS MEGASTORE DK958 kr997 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort

PriceData har fulgt prisen på CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 696 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 777 kr.

Den nuværende pris på 696 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for CableMod PRO Series ModMesh C-Series AXi, HXi & RM Cable Kit - Strømkabelpakke - formet - kulsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026696 kr173 kr (20%)
27. maj 2026869 kr173 kr (25%)
23. maj 2026696 kr173 kr (20%)
22. maj 2026869 kr173 kr (25%)
2. maj 2026696 kr173 kr (20%)
1. maj 2026869 kr173 kr (25%)
15. apr. 2026696 kr173 kr (20%)
14. apr. 2026869 kr173 kr (25%)
23. feb. 2026696 kr173 kr (20%)
22. feb. 2026869 kr173 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret