Gå til hovedindhold

CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk

CableModEAN: 0716894293557
Pris fra 859 krtil 947 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 849 kr 5. mar.

Sammenlign priser på CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk
859 kr
Til butik
CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Dit high-end ASUS ROG eller Seasonic setup skal ikke ødelægges af kedelige stock-kabler! 🔥 Med CableMod PRO ModMesh RT-Series får du premium kabelæstetik, der matcher dit setup's power - og den røde farve, der virkelig får dit build til at skill

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Kategori: Kabelforlænger
EAN: 0716894293557
Varenr.: 43555248013549
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CableMod PRO Series ModMesh RT-Series Strømkabelpakke Rød
869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabelsæt til PC strøm - CableMod Pro Series, rød
909 kr
Til butik
Kabelsæt til PC strøm - CableMod Pro Series, rød billede

Produktinformation

Fordele ved kabelhåndtering til PCGiv din stationære PC et stilrent løft med dette komplette kabelsæt til intern strøm i en intens rød farve. Sættet er velegnet til dig, der ønsker en flot og ensartet kabelføring inde i kabinettet - perfekt til vindueskabinetter og clean builds. De ensfarvede, flettede kabler skaber et ryddeligt look og gør det nemt at organisere strøm til dine komponenter.Brug i el- og kabelhåndteringDette CableMod Pro Series kit leveres i praktisk boks og indeholder et udvalg af interne strømkabler til PC samt kabelkamme, så du kan lægge kablerne pænt og sikkert. Den røde farve giver et markant visuelt udtryk, der matcher gaming- og entusiastbyggerier.Produkttype: Internt strømkabel-sætFarve: RødPakning: BoksPakkens vægt: 1,1 kgPakkens mål: 6,5 × 26,0 × 18,0 cm (H × B × D)...

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Kategori: Kabelhåndteringer
Vægt: 0.34g
EAN: 0716894293557
Varenr.: 1918871
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabelsæt til PC strøm - CableMod Pro Series, rød
929 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CableMod PRO Series ModMesh RT-Series - Strømkabelpakke - formet - rød
947 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd859 kr859 krKøb
2CompuMail DK869 kr869 krKøb
3Boligcenter DK909 kr909 krKøb
4Vivas DK929 kr1.008 krKøb
5CS MEGASTORE DK947 kr986 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk i 175 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 863 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for CableMod PRO ModMesh RT-Series ASUS ROG / Seasonic Cable Kits - red Kabelforlænger - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026859 kr10 kr (1%)
27. maj 2026869 kr10 kr (1%)
23. maj 2026859 kr10 kr (1%)
22. maj 2026869 kr10 kr (1%)
8. maj 2026859 kr10 kr (1%)
7. maj 2026869 kr10 kr (1%)
4. maj 2026859 kr10 kr (1%)
3. maj 2026869 kr10 kr (1%)
2. maj 2026859 kr10 kr (1%)
1. maj 2026869 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret