Gå til hovedindhold

Basis Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT |

BasisBørster og kosteEAN: 7330006230440
Pris fra 26,25 krtil 31,69 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5,44 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,13 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Sanifix hård specialbørste
26,25 kr
Til butik
Sanifix hård specialbørste billede

Produktinformation

Rød børste fra Sanifix. Børsten er særligt velegnet til rengøring af besværlige områder. Køb nu og efterlad ingen områder uberørte. Rengøring skulle gerne resultere i et perfekt resultat. Nogengange er det dog svært at nå ind i alle kroge. Dette betyder,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Basis
Kategori: Børster
EAN: 7330006230440
Varenr.: 103279
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT |
31,69 kr
Til butik
Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT | billede

Produktinformation

Gør rengøringen i hjemmets svært tilgængelige hjørner til en leg med aniFix-børsten. Designet med fokus på funktionalitet og effektivitet, er aniFix-børsten din bedste allierede, når det gælder om at tackle hårdnakket snavs og kalkaflejringer omkring vand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Multiline
Kategori: Børster og koste
EAN: 7330006230440
Varenr.: 48203560223057

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk26,25 kr26,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten31,69 kr31,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT |

PriceData har fulgt prisen på Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT | i 179 dage. Laveste pris i perioden er 20,44 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 31,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 26,25 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Børste Sanifix 23.5 cm hård flere farver - Rød | Børster og koste | DISCOUNT | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202626,25 kr5,44 kr (17%)
29. apr. 202631,69 kr10,56 kr (50%)
18. apr. 202621,13 kr5,12 kr (20%)
17. apr. 202626,25 kr5,12 kr (24%)
9. apr. 202621,13 kr5,12 kr (20%)
8. apr. 202626,25 kr5,12 kr (24%)
27. mar. 202621,13 kr5,12 kr (20%)
26. mar. 202626,25 kr5,12 kr (24%)
6. mar. 202621,13 kr5,12 kr (20%)
5. mar. 202626,25 kr5,12 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret