Gå til hovedindhold

3 Sprouts Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla

3 SproutsMøbler til baby og småbørnMiljøvenlig hvedehalmOrganisering af børnetøj og klædeskabEAN: 0812895002539

Miljøvenlige børnebøjler fra 3 Sprouts lavet af 50% hvedehalm. 15 grønne bøjler med pladsbesparende design og kroge til stropper. 29,5x17,5 cm. Læs mere

Pris fra 99,95 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
3 Sprouts - Børnebøjler I Hvede Halm - Grøn - 15 Stk
99,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
3 Sprouts Bøjle i hvedestrå 15 stk Grøn
114 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3 Sprouts - Hanger In Wheat Straw 15 pcs Green
124 kr
Til butik
Gå til SimplyOrganized
TrustScore 5 ud af 54,9
Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
3 Sprouts Bøjle - 15-pak - 29,5 x 17,5 cm - Grøn
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
2Teknikproffset DK114 kr163 krKøb
3Proshop DK124 kr163 krKøb
4SimplyOrganized129 kr129 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

3 Sprouts Børnebøjler i Hvede Halm - Grøn - 15 Stk

3 Sprouts

Miljøvenlige børnebøjler fra 3 Sprouts lavet af 50% hvedehalm. 15 grønne bøjler med pladsbesparende design og kroge til stropper. 29,5x17,5 cm.

• børnebøjler
• hvede halm bøjler
• miljøvenlige bøjler
• 3 sprouts bøjler
• børne klædesskab
• grønne bøjler
• Organisering af børnetøj og klædeskab
• Miljøvenlig hvedehalm

Beskrivelse

3 Sprouts Børnebøjler i Hvede Halm er den perfekte miljøvenlige løsning til barnets garderobe. Fremstillet af 50% hvedehalm og 50% polypropylen kombinerer disse bøjler bæredygtighed med funktionalitet. De 15 grønne bøjler har et slank, pladsbesparende design der maksimerer skabsplads. Hver bøjle er udstyret med 2 små kroge til stropper og tilbehør, samt bløde afrundede kanter der bevarer tøjets form. Med dimensioner på 29,5 x 17,5 cm passer de perfekt til børnetøj op til størrelse 10 år og skaber et overskueligt system i klædeskabet.

Specifikationer

Farvekode:Green Seafoam
Materiale:50% hvedehalm, 50% polypropylen
Egenskaber:Miljøvenlig, pladsbesparende, med stroppe-kroge
Dimensioner:29,5 x 17,5 cm
Aldersgruppe:Børnetøj op til størrelse 10 år
Antal i pakke:15 stk

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke tøjstørrelser passer bøjlerne til?

Bøjlerne er 29,5 cm brede og passer til børnetøj helt op til størrelse 10 år. Du kan måle skulderbredden på tøjet for at være sikker.

Hvorfor skal man vælge miljøvenlige bøjler frem for almindelige plastikbøjler?

Disse bøjler er lavet af 50% hvedehalm, hvilket er mere bæredygtigt end ren plastik. De har samme funktionalitet men med mindre miljøpåvirkning.

Hvad bruges de små kroge til på bøjlerne?

De 2 små kroge under bunden er perfekte til at hænge stropper, accessories eller småting fast, så alt bliver samlet på én bøjle.

Hvordan rengøres børnebøjlerne?

Bøjlerne kan let rengøres ved at tørre dem af med en fugtig klud efter behov. De er lavet af holdbare materialer der tåler let vedligeholdelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla

PriceData har fulgt prisen på Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla i 180 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 99,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Børnebøjler (sæt med 15 stk.) Grøn Plast 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Grøn - 29,5cm x 1cm x 20,5cm - Gunilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202699,95 kr14,05 kr (12%)
28. maj 2026114 kr14,05 kr (14%)
24. maj 202699,95 kr14,05 kr (12%)
23. maj 2026114 kr14,05 kr (14%)
14. maj 202699,95 kr14,05 kr (12%)
13. maj 2026114 kr14,05 kr (14%)
3. maj 202699,95 kr
19. apr. 202699 kr6 kr (6%)
18. apr. 202693 kr25 kr (21%)
16. apr. 2026118 kr11,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret