Gå til hovedindhold

Antalis Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller

AntalisHåndarbejde og hobbyEAN: 7350010440086
Pris fra 128 krtil 223,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 95,75 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller
128 kr
Til butik
Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller billede

Produktspecifikationer

Mærke: Antalis
Kategori: Indpakningsprodukter
Farve: 1
Artikel nr.: 7350010440086
EAN: 7350010440086
Varenr.: 7295452
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bølgepap - B 30 Cm - 70 M
169,95 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Bølgepap, B: 30 cm, 70 m/ 1 rl.
-5%190,95 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Bølgepap Brun 30 cm x 70 Meter
194,69 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bølgepap 30 cm x 70 m - Brun
223,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
2Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby190,95 kr190,95 krKøb
4Hertels Boresko194,69 kr194,69 krKøb
5Nova Nordic A/S223,75 kr223,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller

PriceData har fulgt prisen på Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller i 182 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bølgepaprulle B-flute, 300 mm x 75.00 m Bølgepap, brun, palle a 28 ruller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026128 kr21 kr (14%)
27. maj 2026149 kr20,95 kr (12%)
23. maj 2026169,95 kr10 kr (6%)
19. maj 2026179,95 kr51,95 kr (41%)
6. maj 2026128 kr29 kr (18%)
5. maj 2026157 kr29 kr (23%)
1. maj 2026128 kr51,95 kr (29%)
23. apr. 2026179,95 kr11,95 kr (7%)
4. apr. 2026168 kr15 kr (10%)
1. apr. 2026153 kr15 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret