Gå til hovedindhold

Solar Plus Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå

Solar PlusAfløbEAN: 5705157283096
Pris fra 5,09 krtil 21,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16,16 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2,58 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.09 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjning Pvc 20 Mm 90Gr. Grå
5,09 kr
Til butik
Bøjning Pvc 20 Mm 90Gr. Grå billede

Produktinformation

Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå Søgetermer: 0810000061 - 1200556178 - 0810000061 - 5705157283096

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Drains
EAN: 5705157283096
Varenr.: 8975433990481
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning pvc 20 mm 90gr. grå
5,28 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING PVC 20 MM 90GR. GRÅ
7,29 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå
21,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk5,09 kr5,09 krKøb
2MaintainIt5,28 kr5,28 krKøb
3EL-GROSSISTEN7,29 kr7,29 krKøb
4CS MEGASTORE DK21,25 kr60,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå

PriceData har fulgt prisen på Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 2,56 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 5,28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4 kr.

Den nuværende pris på 5,09 kr er 27% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bøjning 90 grader til PVC plastrør 20 mm (5/8) grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265,09 kr
31. maj 20265,28 kr
20. maj 20265,09 kr
19. maj 20265,28 kr
9. maj 20265,09 kr1,4 kr (38%)
7. maj 20263,69 kr
6. maj 20264,41 kr
25. apr. 20263,69 kr1,11 kr (43%)
22. apr. 20262,58 kr1,11 kr (30%)
18. apr. 20263,69 kr1,01 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret