Gå til hovedindhold

Noname bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker

NonameSanitetEAN: 4021343358937
Pris fra 563 krtil 603,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40,75 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 522 kr 25. maj

Sammenlign priser på bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 563 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press bøjning 42 mm 90 º med to muffer
563 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 42 mm 90 º med to muffer billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343358937
Varenr.: 220780
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker
572 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press bøjning 42 mm 90º med to muffer
603,75 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 42 mm 90º med to muffer billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Bøjninger
EAN: 4021343358937
Varenr.: 047801042

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk563 kr563 krKøb
2CS MEGASTORE DK572 kr611 krKøb
3vvsfittings.dk603,75 kr603,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker

PriceData har fulgt prisen på bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 511 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 588 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 549 kr.

Den nuværende pris på 563 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for bøjning 42 mm 90° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026563 kr1 kr (0%)
28. maj 2026564 kr42 kr (8%)
25. maj 2026522 kr54 kr (9%)
24. maj 2026576 kr53 kr (10%)
23. maj 2026523 kr1 kr (0%)
20. maj 2026522 kr1 kr (0%)
19. maj 2026523 kr1 kr (0%)
9. maj 2026522 kr1 kr (0%)
6. maj 2026523 kr54 kr (9%)
5. maj 2026577 kr54 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret