Gå til hovedindhold

Noname bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker

NonameSanitetEAN: 4021343359149
Pris fra 50 krtil 55,34 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5,34 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 25. maj

Sammenlign priser på bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press bøjning 12 mm 45 º med to muffer
50 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 12 mm 45 º med to muffer billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343359149
Varenr.: 220790
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press bøjning 12 mm 45º med to muffer
55 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 12 mm 45º med to muffer billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Bøjninger
EAN: 4021343359149
Varenr.: 047803012
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker
55,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk50 kr50 krKøb
2vvsfittings.dk55 kr55 krKøb
3CS MEGASTORE DK55,34 kr94,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker

PriceData har fulgt prisen på bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker i 172 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for bøjning 12 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202650 kr2 kr (4%)
29. maj 202652 kr2 kr (4%)
28. maj 202650 kr4 kr (9%)
25. maj 202646 kr9 kr (16%)
24. maj 202655 kr8 kr (17%)
23. maj 202647 kr1 kr (2%)
20. maj 202646 kr1 kr (2%)
19. maj 202647 kr1 kr (2%)
9. maj 202646 kr1 kr (2%)
6. maj 202647 kr8 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret