Gå til hovedindhold

OX-ON Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø

OX-ONRedskaberEAN: 5701952331406
Pris fra 131,61 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 43,39 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114,83 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.61 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HØREVÆRN D1 COMFORT SNR 31 DB
131,61 kr
Til butik
HØREVÆRN D1 COMFORT SNR 31 DB billede

Produktinformation

OX-ON Earmuffs D1 Comfort er et robust og dielektrisk passivt høreværn, som beskytter dig, når du arbejder i moderate støjniveauer. Høreværnet er udført i en dielektrisk plastkonstruktion, som giver dig høj beskyttelse i et elektrisk miljø. Du vil også op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OX-ON
Kategori: Kabler
EAN: 5701952331406
Varenr.: 15842440577359
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø
133 kr
Til butik
Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø billede

Produktinformation

OX-ON høreværn D1 Comfort er udført i en dielektrisk plastkonstruktion, hvilket gør høreværnet robust og samtidigt beskytter dig i et elektrisk miljø.Dette høreværn har en unik dual hovedbånd, somgiver en fremragende komfort og reducerer trykketpå hovedet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Høreværn & ørepropper
EAN: 5701952331406
Varenr.: 2380238
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Høreværn OX-ON D1 Comfort, sort
136 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bjlehrevrn D1 comfort Earmuffs, SNR 31 dB, dielektrisk, sort - OX-ON
137 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Høreværn D1 Comfort Snr 31 Db
140,2 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Høreværn d1 comfort snr 31 db
145 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN131,61 kr131,61 krKøb
2Elvvs.dk133 kr133 krKøb
3CS MEGASTORE DK136 kr175 krKøb
4WATTOO.DK137 kr137 krKøb
5Billigelogvvs.dk140,2 kr140,2 krKøb
6MaintainIt145 kr145 krKøb
7vvsfittings.dk175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø

PriceData har fulgt prisen på Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø i 114 dage. Laveste pris i perioden er 114,83 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 131,61 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Bøjlehøreværn D1 comfort Earmuffs - SNR 31 til beskyttelse i elektrisk miljø de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026131,61 kr
9. maj 2026132 kr17,17 kr (15%)
7. maj 2026114,83 kr22,17 kr (16%)
6. maj 2026137 kr22,17 kr (19%)
21. mar. 2026114,83 kr
20. mar. 2026115 kr
17. mar. 2026114,83 kr
16. mar. 2026115 kr
4. mar. 2026114,83 kr4,17 kr (4%)
3. mar. 2026119 kr4,17 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret