Gå til hovedindhold

T1A Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

T1ABærbare computereEAN: 5711603097964
Pris fra 3.020 krtil 4.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 999 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.499 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3020 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
T1A Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16 GB 256 GB W11P
3.020 kr
Til butik
T1A Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16 GB 256 GB W11P billede

Produktinformation

T1A Lenovo ThinkPad T14 G1 Refurbished. Produkttype: Bærbar computer, Formfaktor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-10310U, Processorhastighed: 1,7 GHz. Skærmdiagonal: 35,6 cm (14), HD-type: Full HD, Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixels. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR4-SDRAM. Samlet lagerkapacitet: 256 GB, Lagringsmedie: SSD. Indbygget grafikkortmodel: Intel® UHD Graphics. Installeret operativsystem: Windows 11 Pro. Produktfarve: Sort, Bærbar computer, sort, Intel® Core™ i5 i5-10310U 1,7 GHz Processorkerner: 4, 35,6 cm (14) Full HD 1920 x 1080 pixel IPS LED-baggrundsbelysning 16:9, 16 GB DDR4-SDRAM 2666 MHz, 256 GB SSD, Intel® UHD Graphics, Ethernet LAN 100,1000 Mbit/s Bluetooth, Lithium-polymer (LiPo), Windows 11 Pro 64-bit, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare computere
EAN: 5711603097964
Varenr.: D38320
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 I5-10310 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
3.229 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 I5-10310 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Oplev den perfekte balance mellem ydeevne og bærbarhed med Lenovo ThinkPad T14 G1. Udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-10310 processor, 16 GB RAM og en hurtig 256 GB SSD, sikrer denne bærbare computer effektiv multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711603097964
Varenr.: 109190
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" I5-10310 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
3.493 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G1 - 14" | Core i5 | 16GB | 256GB | T1A Grade
3.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
3.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
4.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK3.020 kr3.079 krKøb
2Ultrashop3.229 kr3.229 krKøb
3CompuMail DK3.493 kr3.493 krKøb
4Proshop DK3.499 kr3.499 krKøb
5Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
6Vivas DK4.019 kr4.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.089 kr.

Den nuværende pris på 3.020 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.020 kr6 kr (0%)
28. maj 20263.026 kr6 kr (0%)
26. maj 20263.020 kr17 kr (1%)
24. maj 20263.037 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.031 kr7 kr (0%)
22. maj 20263.038 kr6 kr (0%)
21. maj 20263.032 kr16 kr (1%)
20. maj 20263.048 kr323 kr (10%)
18. maj 20263.371 kr142 kr (4%)
16. maj 20263.229 kr143 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret