Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET)

Lenovo preownedBærbare computereEAN: 5711802735711
Pris fra 3.079 krtil 3.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 740 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3079 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade A
3.079 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade A billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Oplev kraften og fleksibiliteten i Lenovo ThinkPad T14 G1. Denne bærbare computer er udstyret med en Intel Core i5-10210U processor, der sikrer hurtig og effektiv ydeevne til både arbejde og underholdning. Med 16 GB RAM og

Produktspecifikationer

Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5711802735711
Varenr.: 115019
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade A
3.203 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade A billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD, NVMe - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - villi-sort - Nordisk-Keyboard - Preowned Grade A

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/T14G1/I5/16/256/W11P/NOR/A
EAN: 5711802735711
Varenr.: 1003676307
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-7%3.799 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD, NVMe - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - villi-sort - Nordisk-Keyboard - Preowned Grade AMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.24g
EAN: 5711802735711
Varenr.: 1994936
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET)
-7%3.819 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.079 kr3.079 krKøb
2CompuMail DK3.203 kr3.203 krKøb
3Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
4Vivas DK3.819 kr3.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 2.824 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 3.437 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.232 kr.

Den nuværende pris på 3.079 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 G1 14" i5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro - (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.079 kr124 kr (4%)
24. maj 20263.203 kr54 kr (2%)
20. maj 20263.149 kr131 kr (4%)
18. maj 20263.280 kr131 kr (4%)
16. maj 20263.149 kr131 kr (4%)
15. maj 20263.280 kr131 kr (4%)
7. maj 20263.149 kr131 kr (4%)
6. maj 20263.280 kr19 kr (1%)
28. apr. 20263.299 kr138 kr (4%)
27. apr. 20263.437 kr138 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret