Gå til hovedindhold

Boligcenter Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof

BoligcenterPuder til stole og sofaerEAN: 8720845705572
Pris fra 189 krtil 210 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145,86 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havebænkpude Turkis 120 x 50 x 4 cm Oxford stof
-44%189 kr
Før 337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havebænkpude Turkis 120 x 50 x 4 cm Oxford stof billede

Produktinformation

Denne Havemøbelpude er et must-have, hvis du vil opgradere dine siddearrangementer, både indendørs og udendørs. Den er lavet af kvalitets-Oxfordstof og har både stil og funktion. Den matte finish giver et lækkert touch, mens den stærke konstruktion gør, at den kan holde til al slags vejr. Uanset om du bruger den i haven, på terrassen, eller i stuen, passer den perfekt ind. Det handler om komfort og holdbarhed, og den tilføjer lige den rette polstring til dine bænk eller siddeområder, så alle kan få et behageligt sted at sidde. Oxfordstof Komposition Denne pude er lavet af slidstærkt oxfordstof, og den kan holde til lidt slitage. Stoffet ser friskt ud, selv efter meget brug, og holder luften igennem, så du forbliver kølig og komfortabel.Skumfyld Med blødt skum får du en støttende overflade, perfekt til at slappe af på. Skummet former sig efter din krop og giver en dejlig, komfortabel fornemmelse.Indendørs/udendørs alsidighed Denne pude fungerer både indendørs og udendørs, så du kan placere den, hvor du vil. Uanset om du pifter en sofa indendørs eller gør udendørs siddepladser mere behagelige, klarer den jobbet virkelig godt.Mat tekstur finish Med en mat finish tilføjer den klasse til enhver bænk eller stol. Den ikke-skinnende overflade passer godt ind i enhver indretning og holder stilen høj.Pleje og vedligeholdelse Bare pletrens den, når det er nødvendigt, for at holde den pæn, og tag den ind, når vejret er dårligt for at undgå skader. Den kræver ingen samling, så det er nemt at gøre dit daglige liv mere komfortabelt. Farve: TurkisMateriale: Oxford stofSamlede dimensioner: 120 x 50 x 4 CM (L x B x H)Vægt: 500 gFyldmateriale: SkumIndendørs / udendørs: Indendørs&udendørsLeveringsindhold:1 x HavebænkskyddAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Stolehynder
Vægt: 0.75g
EAN: 8720845705572
Varenr.: 1687691
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof
194 kr
Til butik
Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof billede

Produktinformation

Denne pude er lavet af slidstærkt Oxford-stof og fyldt med polyurethanskum. Den kombinerer stil med funktionalitet og passer ind i mange boligrum. Perfekt til at løfte din indretning, med et moderne design og rene linjer, der simpelt og elegant fanger øje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Hynder til stole & sofaer
EAN: 8720845705572
Varenr.: 10019066085705
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Havebænkpude Turkis 120 x 50 x 4 cm Oxford stof
-41%210 kr
Før 357 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havebænkpude Turkis 120 x 50 x 4 cm Oxford stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Stolehynder
Størrelse: 120 x 50 x 4 cm
Vægt: 0.75g
EAN: 8720845705572
Varenr.: 1687691
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Havebænkpude Turkis 120 x 50 x 4 cm Oxford stof
-41%210 kr
Før 357 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK189 kr189 krKøb
2DesignShoppen194 kr194 krKøb
3Livera DK210 kr279 krKøb
4Vivas DK210 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof

PriceData har fulgt prisen på Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof i 182 dage. Laveste pris i perioden er 145,86 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Bænk Pude Ensfarvet Turkis 120 x 50 x 3 cm Oxford stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026189 kr5,48 kr (3%)
25. apr. 2026194,48 kr44,48 kr (30%)
19. apr. 2026150 kr129 kr (46%)
18. apr. 2026279 kr129 kr (86%)
17. apr. 2026150 kr129 kr (46%)
16. apr. 2026279 kr129 kr (86%)
6. apr. 2026150 kr4 kr (3%)
29. mar. 2026146 kr
28. mar. 2026145,86 kr133,14 kr (48%)
26. mar. 2026279 kr90,24 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret