Gå til hovedindhold

BAHCO Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25

BAHCORedskaberEAN: 7314150119257
Pris fra 315 krtil 359,02 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,02 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco MTS-8-25, 470 g
315 kr
Til butik
Bahco MTS-8-25, 470 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Måleudstyr
Farve: 5
Artikel nr.: MTS-8-25
EAN: 7314150119257
Varenr.: 1271861
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO MTS-8-25 tape measure
316 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25
-37%359,02 kr
Før 566,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25 billede

Produktinformation

Båndmål. Klasse II. Patenteret automatisk båndlås. Holdbart/ikke-reflekterende rustfast bånd med nylonbelægning. Tryk på begge sider af båndet. Rustfast endebeslag med magnet. Integreret bælte-clip i rustfast stål. Båndmål

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: tommestokke og linealer
EAN: 7314150119257
Varenr.: 310855

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK315 kr354 krKøb
2Proshop DK316 kr355 krKøb
3Globaltools.dk359,02 kr359,02 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25

PriceData har fulgt prisen på Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25 i 147 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Båndmål 8 mtr×25 mm stålhus MTS-8-25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. apr. 2026315 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026316 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026315 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026316 kr32 kr (11%)
22. jan. 2026284 kr32 kr (10%)
20. jan. 2026316 kr1 kr (0%)
6. jan. 2026315 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret