Gå til hovedindhold

Boligcenter Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål

BoligcenterIldstederEAN: 8721158247544
Pris fra 669 krtil 696,41 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27,41 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 543,4 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 669 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål
-28%669 kr
Før 927 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Dette udendørs ildsted er både stilfuldt og funktionelt og bliver et midtpunkt i din have. Lavet af stærkt stål, er det designet til effektivt at give varme, samtidig med at det skaber en dejlig atmosfære til både sammenkomster og hyggelige aftener under stjernerne. Hold dit udendørsområde varmt hele året med en robust stålstruktur, perfekt til sociale sammenkomster eller en fredfyldt stund.Det rustbestandige materiale sikrer, at det holder sig pænt og klarer vejret uden problemer, mens det stadig ser godt ud.Det er super nemt at tage sig af ildstedet; tør bare metaldelene af med en fugtig klud, så er det klar til næste gang.Dens moderne design med slanke linjer og glat finish giver et nutidigt præg på din udendørs indretning, samtidig med at den er praktisk.Specielt lavet til udendørs brug, gør det kolde aftener til varme og indbydende steder for venner og familie. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 80 x 80 x 40 CM (L x B x H)Vægt: 11.1 kgIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!...

Produktspecifikationer

Kategori: Bålfade og Havepejse
Vægt: 12.55g
EAN: 8721158247544
Varenr.: 1580900
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål
-27%690 kr
Før 947 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Dette udendørs ildsted er både stilfuldt og funktionelt og bliver et midtpunkt i din have. Lavet af stærkt stål, er det designet til effektivt at give varme, samtidig med at det skaber en dejlig atmosfære til både sammenkomster og hyggelige aftener under stjernerne. Hold dit udendørsområde varmt hele året med en robust stålstruktur, perfekt til sociale sammenkomster eller en fredfyldt stund.Det rustbestandige materiale sikrer, at det holder sig pænt og klarer vejret uden problemer, mens det stadig ser godt ud.Det er super nemt at tage sig af ildstedet; tør bare metaldelene af med en fugtig klud, så er det klar til næste gang.Dens moderne design med slanke linjer og glat finish giver et nutidigt præg på din udendørs indretning, samtidig med at den er praktisk.Specielt lavet til udendørs brug, gør det kolde aftener til varme og indbydende steder for venner og familie. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 80 x 80 x 40 CM (L x B x H)Vægt: 11.1 kgIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bålfade og Havepejse
Størrelse: 80 x 80 x 40 cm
Vægt: 12.55g
EAN: 8721158247544
Varenr.: 1580900
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål
-27%690 kr
Før 947 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Dette udendørs ildsted er både stilfuldt og funktionelt og bliver et midtpunkt i din have. Lavet af stærkt stål, er det designet til effektivt at give varme, samtidig med at det skaber en dejlig atmosfære til både sammenkomster og hyggelige aftener under stjernerne. Hold dit udendørsområde varmt hele året med en robust stålstruktur, perfekt til sociale sammenkomster eller en fredfyldt stund.Det rustbestandige materiale sikrer, at det holder sig pænt og klarer vejret uden problemer, mens det stadig ser godt ud.Det er super nemt at tage sig af ildstedet; tør bare metaldelene af med en fugtig klud, så er det klar til næste gang.Dens moderne design med slanke linjer og glat finish giver et nutidigt præg på din udendørs indretning, samtidig med at den er praktisk.Specielt lavet til udendørs brug, gør det kolde aftener til varme og indbydende steder for venner og familie. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 80 x 80 x 40 CM (L x B x H)Vægt: 11.1 kgIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bålfade og Havepejse
Størrelse: 80 x 80 x 40 cm
Vægt: 12.55g
EAN: 8721158247544
Varenr.: 1580900
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Cortenstål
696,41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK669 kr669 krKøb
2Livera DK690 kr759 krKøb
3Vivas DK690 kr759 krKøb
4DesignShoppen696,41 kr696,41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål

PriceData har fulgt prisen på Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål i 140 dage. Laveste pris i perioden er 527 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 582 kr.

Den nuværende pris på 669 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bålsted Brun 80 x 80 x 40 cm Forvitret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026669 kr20 kr (3%)
26. maj 2026649 kr20 kr (3%)
5. maj 2026629 kr30 kr (5%)
25. mar. 2026599 kr55,6 kr (10%)
21. mar. 2026543,4 kr36,6 kr (6%)
16. mar. 2026580 kr19 kr (3%)
7. mar. 2026599 kr19 kr (3%)
6. mar. 2026580 kr19 kr (3%)
5. mar. 2026599 kr19 kr (3%)
18. feb. 2026580 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret