Gå til hovedindhold

BG Byggros Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål

BG ByggrosSanitetEAN: 5709276588414
Pris fra 4,25 krtil 10 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5,75 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål
4,25 kr
Til butik
Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål billede

Produktinformation

Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål

Produktspecifikationer

EAN: 5709276588414
Varenr.: 15843741434191
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Byggros jordspyd, 200 x 40 x 20 x 3 mm, galvaniseret stl
5,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Byggros 200 mm jordspyd, galvaniseret stål
10 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN4,25 kr4,25 krKøb
2WATTOO.DK5,5 kr5,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK10 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål

PriceData har fulgt prisen på Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål i 177 dage. Laveste pris i perioden er 4 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 10 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5 kr.

Den nuværende pris på 4,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Byggros 200 x 40 x 20 x 3 mm l-formet jordspyd, galv. stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264,25 kr1,25 kr (23%)
23. maj 20265,5 kr1,25 kr (29%)
10. maj 20264,25 kr1,25 kr (23%)
9. maj 20265,5 kr1,25 kr (29%)
7. maj 20264,25 kr1,25 kr (23%)
6. maj 20265,5 kr1,25 kr (29%)
23. apr. 20264,25 kr1,25 kr (23%)
22. apr. 20265,5 kr1,25 kr (29%)
21. apr. 20264,25 kr
1. apr. 20264 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret