Gå til hovedindhold

by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand

by KlipKlapEAN: 5745000217618
Pris fra 1.699 krtil 1.900 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.519,96 kr 18. maj

Sammenlign priser på by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
By KlipKlap KK Børnestol Beige m. Sand
1.699 kr
Til butik
By KlipKlap KK Børnestol Beige m. Sand billede

Produktinformation

KK Kids Chair fra KlipKlap er en ergonomisk, let stol designet til børn, der tilbyder komfort og støtte. Den fungerer også som en gå-hjælp, et trin eller legetøjsrekvisit, med en sidelomme til opbevaring af bøger eller skatte.

Produktspecifikationer

Mærke: By KlipKlap
Vægt: 2.5g
EAN: 5745000217618
Varenr.: shopify_DK_15451549270348_56222224154956
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand
1.899,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
by Klipklap Kids Chair - Brown w. Sand
1.900 kr
Til butik
by Klipklap Kids Chair - Brown w. Sand billede

Produktinformation

Den populære børnestol KK Kids Chair Beige w. Sand er en ergonomisk stol, skræddersyet til de små. Stolen giver den rette mængde støtte samt en god siddekomfort. Grundet deres lette vægt er stolene nemme at flytte rundt på for børnene, og de kan derfor le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: by KlipKlap
Kategori: BLACK WEEK, Børnemøbler, Børneværelset, Møbler & indretning
EAN: 5745000217618
Varenr.: shopify_ZZ_15471396585845_55971835969909
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
KK Kids Chair - Beige w. Sand - by KlipKlap
1.900 kr
Til butik
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
KK Kids Chair - Beige w. Sand - by KlipKlap
1.900 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WittShop DK1.699 kr1.699 krKøb
2Kids-world.dk1.899,95 kr1.899,95 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn1.900 kr1.900 krKøb
4Trenddo1.900 kr1.900 krKøb
5Tendensshop1.900 kr1.900 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand

PriceData har fulgt prisen på by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.519,96 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.855 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for by KlipKlap Lænestol - Kids Chair - 43x43x50 cm - Beige m. Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.699 kr200,95 kr (11%)
25. maj 20261.899,95 kr
24. maj 20261.900 kr
20. maj 20261.899,95 kr379,99 kr (25%)
18. maj 20261.519,96 kr179,04 kr (11%)
17. maj 20261.699 kr179,04 kr (12%)
2. maj 20261.519,96 kr179,04 kr (11%)
11. apr. 20261.699 kr200,95 kr (11%)
9. apr. 20261.899,95 kr
8. apr. 20261.900 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret