Gå til hovedindhold

By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa

Pris fra 239,96 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195,12 kr 20. maj

Sammenlign priser på By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Astrup Sadelunderlag og Hut til Kæphest - Pink Glitter
-20%239,96 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Astrup Sadelunderlag og Hut til Kæphest - Pink Glitter billede

Produktinformation

Berig kæphestelegene med byASTRUP ®'s kæpheste Sadelunderlag og Hut i smukt glitter materiale. Perfekt til små ryttere, der vil tilføje luksus til fantasifulde eventyr. Dette tilbehør bringer legen dybere og udvikler endda barnets finmotorik når de bruger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Astrup
Kategori: Kæpheste og tilbehør
EAN: 5706798843700
Varenr.: shopify_DK_9615131476308_49334024044884
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Astrup Sadelunderlag og Hut til Kæphest - Pink Glitter
-20%239,96 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Astrup Sadelunderlag og Hut til Kæphest - Pink Glitter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Astrup
Kategori: Kæpheste og tilbehør
EAN: 5706798843700
Varenr.: shopify_DK_9042806505806_48580562059598
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Sadelunderlag og hut - flere farver - Pink
299 kr
Til butik
Sadelunderlag og hut - flere farver - Pink billede

Produktinformation

Sadelunderlag og Hut i Pink Glitter - Luksus til din kæphestGør din kæphest ekstra flot med dette smukke sadelunderlag og hut i pink glitter fra byASTRUP! Dette elegante tilbehørssæt tilføjer et strejf af luksus og glamour til enhver kæphest og gør rideev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: byastrup
EAN: 5706798843700
Varenr.: 54253191889220
Gå til A&A Rideudstyr
TrustScore 5 ud af 54,8
By Astrup Underlag + Hut til Kæpheste, Pink
299 kr
Til butik
Gå til Ponypiger.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa
299 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
by ASTRUP Sadelunderlag Til Kæpheste - Pink m. Glimmer
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt239,96 kr239,96 krKøb
2Mammashop.dk239,96 kr239,96 krKøb
3Minegenverden.dk299 kr299 krKøb
4A&A Rideudstyr299 kr299 krKøb
5Ponypiger.dk299 kr299 krKøb
6Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa

PriceData har fulgt prisen på By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa i 181 dage. Laveste pris i perioden er 195,12 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 239,96 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for By Astrup sadelunderlag og hut til kæphest - Glimmer rosa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026239,96 kr34,51 kr (17%)
28. maj 2026205,45 kr10,33 kr (5%)
20. maj 2026195,12 kr44,84 kr (19%)
19. maj 2026239,96 kr34,51 kr (17%)
15. maj 2026205,45 kr5,66 kr (3%)
6. maj 2026199,79 kr40,17 kr (17%)
21. apr. 2026239,96 kr40,17 kr (20%)
20. apr. 2026199,79 kr5,6 kr (3%)
15. apr. 2026205,39 kr34,57 kr (14%)
28. mar. 2026239,96 kr34,57 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret