Gå til hovedindhold

B&W Outdoor Cases OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI

B&W Outdoor CasesVærktøjskasserEAN: 4031541703040
Pris fra 3.190 krtil 5.897,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.707,95 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.922 kr 5. maj

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3190 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International OUTDOOR.CASES type 6800
3.190 kr
Til butik
B&W International OUTDOOR.CASES type 6800 billede

Produktinformation

Roller hardcase tilbyder rummelig højde, IP67-beskyttelse, teleskopisk håndtag, glidende hjul og inkluderet skillevægsystem. BW Outdoor Cases Type 6800 / Black (divider system) kombinerer en polypropylen-skal med automatisk lufttrykskompensationsventil, temperaturmodstand fra -30° til +80° C, gummibelagte greb, tre håndtag og stablingsvenlig anvendelse for sikker transport. Stærk støv- og vandtæt (IP67-certificeret) Kasse skal lavet af polypropylen Automatisk lufttrykskompensationsventil Temperaturmodstand fra -30° op til +80° C Robust konstruktion og transportvenligt design holder udstyret beskyttet og klar.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 6800/B/SI
EAN: 4031541703040
Varenr.: 2726687
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI
-4%4.825,68 kr
Før 5.032,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI billede

Produktinformation

Denne kuffert er særdeles velegnet til den eventyrlystne rejsende eller den professionelle, der kræver solid beskyttelse af sit udstyr under transport og opbevaring. Kufferten er konstrueret i et robust og holdbart materiale, der kan modstå de hårde betin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Værktøjskasser
EAN: 4031541703040
Varenr.: 212180
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 6800 BLK SI (pre-cut foam) - Kuffert
-8%5.897,95 kr
Før 6.410,14 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 6800 BLK SI (pre-cut foam) - Kuffert
-8%5.897,95 kr
Før 6.410,14 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 6800 BLK SI (pre-cut foam) - Kuffert
5.897,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.190 kr3.190 krKøb
2Globaltools.dk4.825,68 kr4.825,68 krKøb
3Outmore.dk5.897,95 kr5.897,95 krKøb
4MAXiPRO5.897,95 kr5.897,95 krKøb
5Rygsaeksalg.dk5.897,95 kr5.897,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.905 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 6.410,14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.380 kr.

Den nuværende pris på 3.190 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 585x410x295 mm Volume: 70,9 L Model: 6800/B/SI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.190 kr109 kr (4%)
21. maj 20263.081 kr1.744,68 kr (36%)
15. maj 20264.825,68 kr1.584,46 kr (25%)
14. maj 20266.410,14 kr1.584,46 kr (33%)
12. maj 20264.825,68 kr1.893,68 kr (65%)
6. maj 20262.932 kr10 kr (0%)
5. maj 20262.922 kr10 kr (0%)
4. maj 20262.932 kr10 kr (0%)
20. apr. 20262.922 kr17 kr (1%)
19. apr. 20262.939 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret