Gå til hovedindhold

B&W International OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI

B&W InternationalVærktøjskasserEAN: 4031541705969
Pris fra 1.924 krtil 3.935,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.011,95 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1924 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
B&W outdoor.case Type 6700 Stolpe Sort Polypropylen
1.924 kr
Til butik
B&W outdoor.case Type 6700 Stolpe Sort Polypropylen billede

Produktinformation

B&W outdoor.case Type 6700 - Stolpe - polypropylen - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6700/B/SI
EAN: 4031541705969
Varenr.: 993940967
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International B&W outdoor.case Type 6700
1.961 kr
Til butik
B&W International B&W outdoor.case Type 6700 billede

Produktinformation

Hårdt trolley-etui kombinerer IP67-certificeret støv- og vandtæthed med et polypropylen-skal, trykudligningsventil og robuste hjul for at beskytte udstyr ved -30° til +80° C forhold. B&W OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK SI (PRE-CUT FOAM) leveres med specialskåret skum i låg og bund samt mulighed for stabling, så følsomt udstyr holdes organiseret under transport. Polypropylen-yderrammen modstår stød og belastninger fra omgivelserne. Indtrækkeligt håndtag og gummibelagte greb gør det lettere at manøvrere. Låseøjer giver mulighed for sikker låsning, når det er nødvendigt. Indvendigt er der skum med udsnit, som straks tilpasser sig forskelligt udstyr. Robust konstruktion og gennemtænkt indretning beskytter udstyret, mens det stadig er nemt at transportere.

Produktspecifikationer

Kategori: Fritid Rejser
Artikel nr.: 6700/B/SI
EAN: 4031541705969
Varenr.: 2942956
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI
-4%3.261,47 kr
Før 3.401,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI billede

Produktinformation

Denne avancerede outdoor kuffert er skabt til at give din udstyr den bedste beskyttelse under både transport og opbevaring. Udført i elegant sort, har kufferten dimensionerne 535x360x225 mm, hvilket tillader et rummeligt indre på 42,8 liter. Designet til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Værktøjskasser
EAN: 4031541705969
Varenr.: 212178
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK SI (PRE-CUT FOAM) - Kuffert
-9%3.935,95 kr
Før 4.324,98 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK SI (PRE-CUT FOAM) - Kuffert
-9%3.935,95 kr
Før 4.324,98 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK SI (PRE-CUT FOAM) - Kuffert
3.935,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.924 kr1.924 krKøb
2Proshop DK1.961 kr1.961 krKøb
3Globaltools.dk3.261,47 kr3.261,47 krKøb
4Outmore.dk3.935,95 kr3.935,95 krKøb
5MAXiPRO3.935,95 kr3.935,95 krKøb
6Rygsaeksalg.dk3.935,95 kr3.935,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.919 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 2.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.986 kr.

Den nuværende pris på 1.924 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med skum polstring 535x360x225 mm Volume: 42,8 L Model: 6700/B/SI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.924 kr10 kr (1%)
25. maj 20261.934 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.938 kr23 kr (1%)
22. maj 20261.961 kr200 kr (9%)
27. apr. 20262.161 kr200 kr (10%)
26. apr. 20261.961 kr24 kr (1%)
24. apr. 20261.937 kr24 kr (1%)
23. apr. 20261.961 kr200 kr (9%)
14. apr. 20262.161 kr200 kr (10%)
13. apr. 20261.961 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret