Gå til hovedindhold

B&W Outdoor Cases OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD

B&W Outdoor CasesVærktøjskasserVandtæt og robustProfessionel udstyrsbeskyttelseEAN: 4031541705952

B&W Outdoor Cases Type 6700 BLK RPD er en robust vandtæt rullekuffert med polstrede skillevægge og teleskophåndtag. Perfekt til sikker transport af udstyr. Læs mere

Pris fra 2.348 krtil 4.055,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.707,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.005 kr 23. maj

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2348 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International B&W outdoor.cases Type 6700
2.348 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD
-4%3.437,67 kr
Før 3.585 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
-11%4.055,95 kr
Før 4.556,64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
-11%4.055,95 kr
Før 4.556,64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 6700 BLK RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
4.055,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.348 kr2.348 krKøb
2Globaltools.dk3.437,67 kr3.437,67 krKøb
3Outmore.dk4.055,95 kr4.055,95 krKøb
4MAXiPRO4.055,95 kr4.055,95 krKøb
5Rygsaeksalg.dk4.055,95 kr4.055,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

B&W Outdoor Cases Type 6700 BLK RPD

B&W Outdoor Cases

B&W Outdoor Cases Type 6700 BLK RPD er en robust vandtæt rullekuffert med polstrede skillevægge og teleskophåndtag. Perfekt til sikker transport af udstyr.

• outdoor kuffert
• vandtæt kasse
• transportkuffert
• beskyttelseskuffert
• professionel kuffert
• rulletaske
• udstyrskuffert
• Professionel udstyrsbeskyttelse
• Vandtæt og robust

Beskrivelse

B&W Outdoor Cases Type 6700 BLK RPD er en professionel vandtæt transportkuffert designet til at beskytte værdifuldt udstyr under transport og opbevaring. Kufferten har robuste dimensioner på 535x360x225 mm og et volumen på 42,8 liter, hvilket giver rigelig plads til forskelligt udstyr. Den er udstyret med polstrede skillevægge der kan justeres efter behov for optimal organisering og beskyttelse. Kufferten har et udtrækkeligt teleskophåndtag og solide hjul for nem transport, samt gummibelagte håndtag for komfort. Den robuste konstruktion med forstærkede hjørner og kantbeskyttelser sikrer lang holdbarhed og modstandsdygtighed mod stød og vejrpåvirkninger. Et avanceret låsesystem garanterer sikker opbevaring af indholdet.

Specifikationer

hjul:Solide rullehjul
lås:Avanceret låsesystem
type:Vandtæt
farve:Sort
mærke:B&W Outdoor Cases
volumen:42,8 liter
håndtag:Teleskophåndtag og gummibelagte
materiale:Robust plast
anvendelse:Professionel udstyrsbeskyttelse
dimensioner:535x360x225 mm
modelnummer:6700/B/RPD
skillevægge:Polstrede og justerbare

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er kufferten vandtæt?

Ja, B&W Outdoor Cases Type 6700 er fuldt vandtæt og beskytter dit udstyr mod vejrpåvirkninger og fugt.

Kan skillevæggene justeres?

Ja, de polstrede skillevægge kan justeres eller fjernes efter behov for at tilpasse opbevaringsrummet til dit specifikke udstyr.

Er kufferten godkendt til flyrejser?

Kufferten er robust og holdbar, men du bør kontakte dit flyselskab vedrørende specifikke regler for håndbagage og indchecket bagage.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD i 171 dage. Laveste pris i perioden er 2.005 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.188 kr.

Den nuværende pris på 2.348 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort med polstret skillevæg 535x360x225 mm Volume 42,8 L Model: 6700/B/RPD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.348 kr217 kr (10%)
1. jun. 20262.131 kr217 kr (9%)
31. maj 20262.348 kr343 kr (17%)
23. maj 20262.005 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.009 kr122 kr (6%)
20. maj 20262.131 kr126 kr (6%)
22. apr. 20262.005 kr343 kr (15%)
9. apr. 20262.348 kr1 kr (0%)
19. mar. 20262.347 kr49 kr (2%)
17. mar. 20262.298 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret